Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne ha ezek után nem is...

Mi lenne ha ezek után nem is csinálnék a páromnak vacsorát! Megérdemelné?

Figyelt kérdés
Folyton késik. Mire haza ér este, mindig elhülik a vacsorája. Pl. én megcsinálom 8-ra, mert azt mondja 8-ra itthon lesz, de ebből csak fél 9-9 lesz. Olyan örömmel készítek neki, de így elmegy a kedvem az egésztől.
2014. szept. 20. 09:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy primitív dolog, gondolod, hogy nem a f*rkát veri az irodában/műhelyben ha dolgozik és pénzt keres (gondolom többek között neked is).
2014. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
elhülik? :D
2014. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Ez miért baj? Eszi hidegen.
2014. szept. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 blntdori0908 válasza:
85%
Komolyan fel oras kesesen izelsz?Az en parom mindig ugy megy el dolgozni,hogy nem tudja megmondani mikor er haza!Es igen,penzt keres a parod azert kesik!Megmelegiteni meg meg lehet a kajat!Vagy ha ennyire szokasos az,hogy kĂŠsik,akkor ne 8ra fozd meg a kajat,hanem fel 9re
2014. szept. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Kérdés miért késik, az én munkám olyan, hogy simán benne van 1-2 óra plusz is. Ráadásul egy átdolgozott nap után hazaér az ember fáradtan akkor örül hogy hideg kaja van egyáltalán.


De ha még a másik fél neki is áll hisztizni csak azért mert "elhülik" a kaja, akkor az nem is lenne tartós kapcsolat.

2014. szept. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%

Attól függ miért késik. Mert ha dolgozik, akkor lehetnél megértő, ha a kocsmában ül, akkor persze jogos.

Ha olyant főzök, ami felmelegítve is jó, akkor teljesen mindegy mikor készül el, ha pedig frissensültet készítek, akkor általában minden odakészítek előre, a köretet is esetleg elkészítem, és csak akkor dobom be a húst a serpenyőbe, amikor a férjem hazaért.

2014. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Az elhülik szó pedig nem létezik. Elhűl valami (az elhűlni igéből).


A régiek erre találták ki a sütőt: tedd be a meleg sütőbe és ne hagyd ki kihűlni. ha anynit késik, hogy mégis kihűl, akkor eszi hidegen. Neki egy sms-t kéne írnia, amikor késik, neked peidg tudomásul venni, hogy nem óraműpontossággal jár haza.

2014. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
A kérdésedre:Ha nagyon nagy gond a későbbi vacsora, próbáld ki, és kiderül, mi lenne. Aztán megnézheted magad.
2014. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem csak a kaja miatt tettem fel a kérdést, hanem azért is mert nagyon várom haza, szeretnék vele lenni, de ő nem siet. Dolgozni jár, de mindig jóval később ér haza mint ahogy mondja. Ezt már megbeszéltük párszor és állítása szerint nem tud ezen változtatni. Nekem mégis rossz így és arra gondoltam mi lenne ha úgy várnám haza hogy nem csinálok semmit és akkor talán jobban értékelné hogy kajával várom.
2014. szept. 20. 09:27
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Atyaég, micsoda problémák, fel sem fogom, hogy tud így élni valaki!!

Komolyra fordítva a szót, sem én, sem a férjem nem tudom megmondani reggel, mikorra érek haza, hiszen beeshet egy fontos munka a munkaidő végén, esetleg dugóba keveredünk, vagy nem jár az a szutyok BKV, szól a főnök, hogy maradjunk kicsit tovább...stb.

Van, hogy felhív, hogy kb egy óra múlva végez, és aztán felhív 2 óra múlva is, hogy becsúszott vmi hiba, lehet csak 10-re ér haza. Akkor nekem is ki kellene verni a raplit, csak mert a férjemnek nem esik ki a toll a kezéből 17.30-kor hogy rohanjon haza a meleg vacsora miatt? Akkor valószínűleg már mind a kettőnket kirúgtak volna...

Másrészt meg felnőtt ember, és van mikrónk, képes rá, hogy EGYEDÜL kivegye a hűtőből az ételt és megmelegítse. Nem a gyerekem.

2014. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!