Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim? Én...

Miért ilyenek a szüleim? Én biztos nem csinálnék ilyet!

Figyelt kérdés

Nincsen hangom,köhögök,ha beszélek akkor is nagyon nehezen jönnek ki a hangok,nyelni alig tudok,stb..Lázam is volt,és elküldtek suliba. A suliban is kikészítenek,az se érdekli őket,nem akarnak átiratni. Koleszos nem leszek,mert a sulitól vonattal 15 percre lakok. Azt mondta apám ha összegyűlik az 50 igazolatlan,akkor intézetbe ad. Meg amúgy is oda akar,pedig csak beszélgetni kéne velem,és más lennék.

16L


2011. márc. 26. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tudod, hogy más lennél, miért nem mutatod meg? Kezdeményezz te beszélgetést.
2011. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is van miről beszélgetnetek.Talán arról kéne,hogy nem fogsz hiányozni és tanulni fogsz,hogy ember legyen belőled,és ne egy munka és kötelességelmulasztó senkiházi.
2011. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbálj akkor te beszélgetésbe bocsátkozni a szüleiddel.

Egyébként, ha tényleg ennyire beteg vagy, akkor hazaküldenek a suliból. Ugyanis lehet akár valami vírusos fetőzésed, amivel szépen az egész osztályt megfertőzheted.

A másik, a te érdeked, hogy tanulj! Így is nehéz munkát találni Mo-n, pláne, ha még végzettséged sincs.

Apukád pedig szerintem csak rád akar ijeszteni, hogy vedd komolyan az iskolát! Nekem 12 év alatt 1 igazolatlan órám volt. (Azt is osztályszinten lógtuk el...) Pedig el tudtam volna én is jobban tölteni az időmet, mint az iskolában. De az ember vagy tanul, vagy dolgozik. Gondolkozz el ezen!

A suliban meg kikészítenek téged... Kik? A tanárok, vagy a diákok?

2011. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez vicc... Intézetbe amúgy sem adhat. Az nem úgy megy, hogy megunom a gyereket és lepasszolom...
2011. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

"Miért ilyenek a szüleim? Én biztos nem csinálnék ilyet!"


Te mit csinálnál? Hagynád, hogy a gyereked lógjon az iskolából? Elzülljön? Ne vigye semmire? A betegségedre gondolom azt hiszik, hogy szimulálsz, és csak nem akarsz suliba menni.


Talán neked kéne megváltoznod, és nem a szüleidre várnod, hogy lépéseket tegyenek. Sírni könnyű, de változtatni a dolgokon már nehezebb.

Talán kezzd azzal, hogy többet nem lógsz a suliból. Bejársz rendesen, TANULSZ, stb.

2011. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

"egy munka és kötelességelmulasztó senkiházi."

11:04-es IQ bajnok! Ha dögrováson van és lázas, akkor miért senkiháziság az, ha ki akarja kúrálni magát. Ha pedig szemetek veszik körül a suliban, miért ne számíthatna a szülei megértésére. Elég szomorú, hogy ilyen tuskó szülők vannak, akik semennyit sem törődnek a gyerekük lelkével.

2011. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos mindez a szulo hibaja,mivel nem nyujt kello figyelmet a gyereke fele.Szerintem szepen el kene magyarazd nekik ,hogy te hogy is gondolod a dolgokat,illetve hogy minden a kompromisszumon mulik.Ez is egyfajta kapcsolat ,amit apolni kell.
2011. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha állandoan logsz ne csodálkoz ha nem hiszik el hogy beteg vagy, amúgy meg fogják vonni a csp.-t ha folyton hiányzól.
2011. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen. Az tény, hogy a lógást az én szüleim sem tolerálták. Pláne, hogy most a családit is megvonják, meg pénzbüntetést is kaphatnak stb...
2011. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!