Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jol teszem ha...

Szerintetek jol teszem ha hazakoltozom a parom betegsege miatt?

Figyelt kérdés
A paromnak pszichiatriai betegsege van. Mikor egyuttjartunk nyilvanvalo volt hogy minden ugymond szomoru de sikerult felviditanom. Tudtam hogy depresszios es szorong meg lattam a hegeket a karjan de azt mondta hogy evekkel ezelott volt nemszedi a gyogyszert mert nem kell jobban van. Tegnap viszont feltunt hogy ujabb vagasok vannak rajta es azt mondta hogy borderlineos is de ezt nem akarta elmondani mert szegyellte. Szoval eleg labilis ez egyre jobban kijon miota egyutt elunk. Mit tegyek?
2014. szept. 18. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van bordeline-os ismerősöm.

Szereted őt? Ha igen, maradj vele, támogasd, semmiképp se hagyd magára! Segíts neki, menjetek el együtt orvoshoz! Próbáld rábeszélni, hogy folytassa a gyógyszerei szedését.

2014. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy o ezt nem mondta el hanem a fiatalkori depressziora fogta. Orvoshoz nem szeretne menni. Nem latja be hogy beteg.
2014. szept. 18. 14:41
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
szívtelennek fogok tűnni: feltehetően fiatalok vagytok, és még évtizedeket kell leélned egy emberrel aki bizony problémás, és ez hidd el csak rosszabb lesz ... a te életed, neked kell döntened, de én nem maradnék vele a helyedben
2014. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen,jól teszed.Önszántadból,direkt ne kezdj el egy életet egy pszichés beteg emberrel.
2014. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem végleg költözz el tőle és szakíts vele....
2014. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már előfordult nem egyszer, hogy pitiáner dolgokon felhúzta magát, nem úgy reagál rá ahogy kellene. Ezen a vágásos dolgon meg sokkot kaptam, hogy képes ilyet csinálni magával?
2014. szept. 18. 15:08
 7/10 anonim válasza:
100%
Beszélj vele erről. Ha nem hajlandó kezeltetni magát menekülj, akár szereted akár nem. Ha nem érsz neki ennyit sem, hogy miattad elmegy orvoshoz te ne aggódj miatta, mert ő sem fog amikor tönkreteszi az életed.
2014. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Én elhagynám,nem tudnék együtt élni egy kattant emberrel mert félnék tőle,mi van,ha bánt stb.
2014. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy orvoshoz és el sem ismeri a baját, te sem segíthetsz rajta.
2014. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Nincs miről beszélni vele hidd el, nincs elmebetegebb, mint a borderline-os manipulátorok... Költözz el szó nélkül és ne engedj a fenyegetéseinek.


Hosszútávon csak téged is le húz, anyagilag, lelkileg-szellemileg és ebből kifolyólag még fizikailag is!

(tapasztalatból beszélek!!!!)

2014. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!