Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél? Lent

Te mit tennél? Lent

Figyelt kérdés
Segítenél,meghallgatnád annak az embernek a gondjait,aki téged sosem vett figyelembe?
2014. szept. 18. 00:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sokszor segítettem már embereken.Különböző élethelyzetekben,sokszor olyanokon is akik aztán tényleg nem érdemelték meg.Tanácsokat adtam,volt akinek segítettem munkát találni,és olyan is volt akinek a szó szoros értelmében az életét mentettem meg,amikor kivettem a kezéből a kést amivel épp fel akarta vágni a csuklóját.Aztán ezelőtt néhány évvel teljesen összeomlott az életem.Elváltam,volt egy balesetem,elvesztettem a munkámat és ott álltam az utcán a nyakamban pár millió tartozással.Szerinted segített bárki bármiben?Hát nem.Azóta már minden téren sikerült összeszednem magam.De teljesen egyedül.És azóta senkinek nem segítek semmiben.Nem hallgatom meg senki gondját.Oldják meg,ahogy én tettem.
2014. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!