Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél? Lent

Te mit tennél? Lent

Figyelt kérdés
Segítenél,meghallgatnád annak az embernek a gondjait,aki téged sosem vett figyelembe?
2014. szept. 18. 00:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. szept. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Bár nem érdemelné meg, meghallgatnám. Egy esélyt mindenki megérdemel, szerintem. És amúgy sem küldenék el a fenébe senkit, ha a segítségemet kérné.
2014. szept. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha nekem nem kerülne semmibe.
2014. szept. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem, sőt még az arcába is röhögtem.

Kicsinyes vagyok? Vállalom.

2014. szept. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Közhelyes, de úgy kell bánni az emberekkel ahogy te is elvárod. Ha nem segítesz neki, akkor te sem vagy jobb nála, ha viszont igen akkor jó eséllyel értékelni fogja és lesz egy szorosabb kapcsolatod.
2014. szept. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pont a napokban szembesültem egy ilyen helyzettel, ezekkel a szavakkal.

A "barátnőm" vágta hozzám, hogy sohasem vettem figyelembe...ja mert amikor nem volt pénzem, nem tudtam bulizni menni vele, viszont éjszakákon keresztül, munka után azt hallgattam a telefonban, milyen szerelmi bánata van épp, miközben szidta a vőlegényét, aki eltartotta és kinyalta a seggét.

Ő nem vett figyelembe éveken át, de mégis meghallgattam, mert azt hittem a barátság erről is szól. Balek voltam. :)

2014. szept. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem.
2014. szept. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen. De jó lenne tudni hogy mit kér tőled. Ha túl nagy a kérése azt meggondolnám a helyedben, nehogy balek legyél ebben a helyzetben.
2014. szept. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lesz az hálás, akit nem tanítottak meg hálásnak lenni, épp ezért, soha nem is érdemes hálát elvárni a másiktól. Én meghallgatnám, és bizonyos kereteken belül, ha tudok, segítenék is. Néhány jó tanács, meg az, hogy meghallgatom, amitől kicsit felszabadul, az még ingyen van. Kölcsön adni pl. nem adnék egy fillért sem, vagy ilyesmi (amúgy sem vagyok egy kölcsönadós, se kölcsönkérős fajta). De sokkal jobb érzés, hogy ha tudok segíteni, akkor segítek. Majd az élet viszonozza máshogy, ha nem tőle.
2014. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem segítenék. Eddig nem érdekeltem, nem számíthattam rá. Akkor most miért kellene? Eddig is megoldotta nélkülem a gondjait, most is menni fog. Nem hagyom, hogy kihasználjanak.
2014. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!