Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél s helyemben,...

Te mit tennél s helyemben, hogyan kezelnéd a helyzetet?

Figyelt kérdés

Feleségemmel 60 éves értelmes diplomás emberek vagyunk, megalapozott egzisztenciával, gyermekünk kirepült, alapvetően minden rendben körülöttünk. Rendszeresen sportolunk, egészségesek vagyunk.

A nejem a közelmúltban jóban lett az egyik baráti házaspár férfi tagjával, és persze nálam felborult minden. Természetesen magamat hibáztatom, biztosan csökkent már az érdeklődésem és figyelmességem, bár ezekre mindig nagy súlyt helyeztem. A harmincas éveinkben velem is előfordult hasonló, be is vallottam , utálom a hazudozást.Sikerült is helyretenni a dolgokat, 1-2 év múlva visszarázódtunk a régi kerékvágásba.

Azt mondja nincs szó bosszúról, és tulajdonképpen rosszul látok mindent, nincs is köztük semmi.



2014. júl. 26. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Valóban el tudom képzelni, hogy nincs köztük semmi. Nagyon hosszú ideje együtt vannak, szerintem ne kombináljon, ennyi még bőven belefér.
2014. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Bocsánat, előző voltam, oda akartam még írni, hogy elnézést a magázódásért, de fele annyi idős vagyok és gondoltam, így illik! :-)
2014. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Én is 60 éves vagyok, és megértem a nejedet. Valószínű, hogy több törődést, odafigyelést kapott attól a férfitól. Végre újra nőnek érezhette magát, amit gondolom melletted már nem tehette meg. Nem kell ahhoz szexuális kapcsolatot létesítenie, hogy jól érezze magát egy másik férfi társaságában.
2014. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Mit jelent, hogy jóban lettek? Konkrétan miből gondolod, hogy van köztük valami?

Nem lehet, hogy tényleg nincs semmi? És mit gondol, a férfi felesége?

2014. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Akkor lehet, hogy nincs.

Én várnék, hogy elmúljon, és örülnék annak, hogy jól érzi magát. Persze, rosszul esne, hogy nem velem teszi, próbáld elvarázsolni. Bár lehet, hogy egyszerűen új ember kell neki, és nem segít a megszokottól kapott bókok, vacsi, ajándékok, romantikázás...

Én pedig tegezni foglak, neten így szokás. :)

2014. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül biztos az,hogy van köztük valami,talán csak jól érzi magát a férfi társaságában.Amíg csak erről van szó,addig van visszaút,és Ön megteheti a szükséges lépéseket a felesége visszahódítása érdekében.Több bók,több kedvesség,több közös program és romantikázás.Ezeket mindenki igényli még idősebb korban is.
2014. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy nincs köztük semmi testi kontakt, de ez engem a saját házasságomban nem vigasztalna, ha érezném, hogy a férjem nagyon húz egy nőhöz, akivel láthatóan jól érzi magát és egyre közelebb kerülnek egymáshoz. Egyrészt alkalom szüli a tolvajt, másrészt meg nagyon nem esne jól.

Mindenképpen tartsd rajtuk a szemed, de a legfontosabb hogy valahogy tereld vissza a feleséged figyelmét magadra.

2014. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vasárnap, reggeli után hosszasan beszélgettünk, minden indulat nélkül, tárgyilagosan. Miután mindketten utáljuk a hazugságot, úgy tűnik, fantáziáltam, bár nem nagyon talál magyarázatot a félrevezető viselkedésre. Sok mindent kibírt már a kapcsolatunk, de hát Mindannyian ismeritek az élet buktatóit. Most egy hosszabb gondolkodási időre van szüksége, elmegy dolgozni (már nyugdíjban vagyunk), így kevesebbet leszünk együtt, ez talán segít konszolidálni a helyzetet.Köszönöm, hogy meghallgattatok, és válaszaitokkal segítettetek.
2014. júl. 27. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!