Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki evekkel...

Van itt olyan, aki evekkel kesobb jott ujra ossze az exevel? Mi lett a vege?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy párt, akik összeházasodtak, majd sok veszekedés után elváltak. Kb 1 évvel később újra összeházasodtak, ma már két gyerekük van, szépen élnek.


A szomszédom pedig tizenöt év után elvált, és pár évvel később az előtte lévő exével kezdett újra párkapcsolatba. Nyolc év együttlét után össze is házasodtak.

2014. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Aztán megint ex lett belőle, jó pár hónap plusz szenvedést spórolhattunk volna meg egymásnak, és lett volna esélyünk barátok maradni. Így nem sikerült.
2014. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is megpróbáltuk,egy évvel a szakítás után.Nem kellett volna...
2014. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zabmester ***** válasza:
100%

Először tizenévesek voltunk, nem működött, aztán felnőttként újra összejöttünk, és szintén nem működött. Nyilván más egy tinikapcsolat, de az alapvető problémák már akkor előjöttek, és ezek később sem változtak.


Mondjuk érdekes, mert most eszembe jutott, hogy tudok pozitív példát is :) A nagyszüleim 18-19 éves korukban ismerkedtek meg egymással, "jártak" is egy darabig (vagy nem tudom, ezt akkoriban hogyan mondták), aztán szétmentek. Nagyapám meg is nősült, de aztán elvált a feleségétől. És nagyjából tíz évvel a megismerkedésük után nagymamám kereste meg őt, mert kíváncsi volt rá, hogy mi lett vele azóta. Nem sokkal később összeházasodtak, és nagyon boldogan éltek együtt közel ötven évet. Ha máshogy alakult volna a dolog, akkor én nem is lennék, gondolom :)

2014. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Én sose.A döglött kutyát sem ásom ki a földből,és a moziban sem nézem meg ugyanazt a szar filmet 2x.
2014. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi másfél év együttjárás után szakítottunk a barátommal, egy évvel később újra összejöttünk. Azután még évekig jártunk, mielőtt 3 évvel ezelőtt összeházasodtunk volna. Nagyon jól megvagyunk azóta is. De abban az időszakban sem voltunk rosszban, amikor átmenetileg nem jártunk egymással, tehát csúnya emlékek nem mocskolták be a kapcsolatunkat. Mi úgy szoktuk mondani, hogy "megpróbáltuk külön, de nem sikerült". :)
2014. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most megint a volt nejemmel vagyok kapcsolatban - igaz, a válásunk után is megmaradt a jó viszony - miközben voltak kapcsolataim)( finoman fogalmaztam a jó viszonyt illetően ).
2014. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
42 évvel ezelőtt házasodtunk össze nem egészen egy évi ismeretség után. 3 év után elváltunk. A válóper után született az első gyerekünk. A válást követő 3. évben újra összeházasodtunk és utána született még egy gyerekünk. Most boldog öregkort élünk és segítünk a gyerekeknek ahol tudunk és vigyázunk a sok sok unokára. Azt mondom: megérte
2014. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pirszi válasza:
Mi 17 év házasság után váltunk el.Utána még 6 évig éltünk hol együtt, hol külön.Aztán végleg vége lett. Nehezen engedtük el egymást, de a hibák mindig előjöttek. 2 éve mindketten tartós kapcsolatban élünk, mással.
2014. szept. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!