Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, hogy jóban vagyok...

Miért baj, hogy jóban vagyok anya exével? 17/L

Figyelt kérdés

Szóval, anya elég gyakran váltogatja a partnereit, akik általában gazdagok, néha úgy érzem, hogy csak a pénzükért, a drága ajándékokért van velük, pedig amúgy se élnénk rosszul, de neki a "legjobb" kell.

Többször volt már férjnél és a sok pasija, férje közül csak egy volt az, aki tényleg foglalkozott velem, jóban voltunk és tudtunk beszélgetni, nem csak az ajándékokat adta, meg vitt minket utazgatni a világba, hanem érdekelte, hogy mi van velem. Másfél év után váltak el és én azóta is tartom vele a kapcsolatot, sokszor találkozunk, szinte mindent megbeszélek vele.

Szombaton egy kis bajba keveredtem és rögtön őt hívtam, hogy segítsen, ő vitt haza. Ezt megtudta anya és összevesztünk, mert szerinte elárultam, miért nem őt hívtam, segített volna. De nem is volt az országba, hogy segíthetett volna több ezer km-ről. Ráadásul ha felhívtam volna, vagy nem vette volna fel, mint általában, vagy pedig megkaptam volna, hogy miért kell ilyen semmiségekkel zavarnom.



2014. máj. 14. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan fél, hogy nálad próbálkozik majd.
2014. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyukádnak nem az a baja, hogy a volt pasiját hívtad, hanem azzal, hogy nem őt hívtad.
2014. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Anyukád 40+ évesen is ilyen jó nő, hogy tud pénzes pasikat fogni magának?
2014. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem baj ha olyan kapcsolatot ápolsz, ami az egészséges szinten mozog. Ha úgy tekintesz rá mint mostoha apádra -nevelő apádra- és ő is úgy bánik veled mint ha lánya lennél azzal semmi baj. Örülhetsz hogy van akire számíthatsz

Az a lényeg, hogy az érzelmeket és határait mindig világosan és egyértelműen kell meghatározni. Miért segít rajtad? Önzetlenül? Számít a viszont segítségedre később?

Esetleg más tisztességes inditatásból? Ezt a hozzá való viszonyulást magadban is tisztáznod kell. Ne hogy később átforduljon a dolog és elrontsad a jövődet.

2014. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Feri! Egy 17 eves lánynak lehet 35-37 éves anyukája is, és akkor még nem is szült igazán korán (18-20)..
2014. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős anya exe? Különben pedig nem baj, legalább valakire számíthatsz, hamár anyukád ennyire elfoglalt a pasik miatt..

Nem is értem, hogy ha ennyire nem foglalkozik veled, akkor mire fel háborog!

2014. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!