Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vigasztaljam a vőlegényem...

Hogy vigasztaljam a vőlegényem, hogy ne mutassam előtte azt hogy én is kibuktam?

Figyelt kérdés

Felmondtak neki a munkahelyén mondvacsinált indokokkal. Előtte azt mondtak végig, hogy megvannak vele elégedve. Semmi olyat nem mondtak neki, miben változtasson.

A próbaidő alatt viszont sajnos indok sem kell...

Hogy tartsam benne a lelket? Én is nagyon kibuktam, nemrég költöztünk külön a szülőktől, apukájával és anyukájával laktunk néhány évig...

Nekem biztos, állandó munkám van. Viszont nem tudom milyen hamar tud másik melót szerezni. Felénk elég nehéz...:((


2014. szept. 15. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nyugodtan mutasd ki, hogy szomorú vagy.
2014. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Támogatnám mindenben! Ne mutasd ki neki, hogy félsz a jövőtől, mert csak még jobban rágörcsöl az álláskeresésre, és annál sikertelenebb lesz.
2014. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én támogatom szegénykémet. Nagyon szeretjük egymást, de félek hogy teljesen bedepressziózik...:( Már a közmunkát mondja, hogy elmegy valahova ha kell...:( Nagyon sajnálom őt.
2014. szept. 15. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Légy természetes, mind a kettőtöknek ugyanolyan veszteség. Írjatok profi önéletrajzot, segíts neki címeket keresni, adjátok be több helyre, oda is ahol jelenleg nem hirdetnek.
2014. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek igaza van, ne keseredjetek el, bár ilyenkor nyilván nagyon nehéz, lehet egy picit pityeregni, de aztán újra talpra kell állni, és indulni a harcba, mindenhova küldeni az önéletrajzot, motivációs levelet, oda is, ahol épp nem keresnek, hátha mégis keresnek, engem is vettek már fel így! Kitartást!
2014. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy a mai világban a munkát elveszíteni igazi sokk, mert rohadtul nehéz újat találni. Most semmi másra nincs szükségetek, mint hogy összetartotok, kitartotok. Nem lesz depressziós ha nem hagyod. Minden nap legyen mit csinálnia (lakásban/házban/kertben, hivatalos ügyek), minden nap foglalkozzon a munkakereséssel. Minden nap erősítsd meg benne, hogy nem az ő hibája ami történt, hogy sikerülni fog munkát találni. Adjatok fel ti is hirdetést újságokban, a környéketeken meg online, hogy milyen munkákat tud megcsinálni, mit tud elvállalni. Ismerősöknél is terjeszteni kell a dolgot.
2014. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
semmiképpen se mutasd ki!!!
2014. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: én elhiszem, hogy neked úgy jobb lenne ilyen helyzetbe, hogy a barátnőd nem mutatja ki. Énn nem egy színésszel szeretnék élni. Annál nincs is rosszabb, amikor nekiáll színészkedni valaki, ráadásul kilóg a lóláb. Mutassa ki hogy mit érez. Minél inkább, annál jobb. Viszont két-három nap után lépjetek tovább ezen. Különösen ha nem színészkedtek, akkor remélhetőleg magától is ez fog történni, gyorsan túljuttok az ijedtségen.
2014. nov. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!