Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lánya telebeszélte a párom...

A lánya telebeszélte a párom fejét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom lánya Pesten lakik, addig beszélt az apjának, hogy a párom kitalálta, hogy felmegy Pestre és ott fog dolgozni. Ez mégis milyen dolog, hogy engem itt hagy? Hogy akadályozzam meg?
2014. szept. 13. 20:46
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De nem akarok a párom nélkül élni.
2014. szept. 13. 21:31
 12/24 anonim ***** válasza:
71%

A felesége vagy, vagy "csak" a párja?

Ha ott jobb a lehetőség, igaza van, hogy hallgat a lányára.

Ha veled akar lenni, akkor elhív téged is. Ha szereted, akkor utána mégy.

2014. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ő meg jobb életet akar ... !! Nem alkuszik meg , törekszik hogy minél jobb legyen NEKTEK !!! Szerelemből nem lehet megélni !! Miért ne jöhetnél vele ?? Nem olyan rossz itt ! Kipróbáljátok a nagyvárosi életet is .
2014. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
Igazából te semmit sem akarsz. Nem akarsz nélküle élni nem akarsz vele menni. En a párommal 1000 km re jöttem . Megsem fordult a fejembe hogy nem...
2014. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
25%

Légyszi, hívd már Budapestnek a várost, mi se falvázzuk Kukutyinfalvát, ahol te élsz a pároddal.


Szerintem menj vele, hiszen "Pesten" mindenre több lehetőség van. És sokat nevetnék rajtad, ahogy tanácstalanul állsz a mozgólépcső előtt. Nekem már emiatt megérné:D

2014. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%

15.

Vigyazz a szadra, nehogy le ess.

2014. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
97%

Én megértem félig meddig a kérdezőt. Vidékiként Pesten tanultam és dolgozok jelenleg, de egyáltalán nem tartom "élhető" városnak. Van munkahelyem, non stop beeshetek valamelyik boltba, nonstop tudok tömegközlekedni, minden elérhető közelségben van, ez az előny. Nekem viszont nagyon hiányzik az, hogy legalább a szomszédjaimat lássam néha, ismerjem a szintemen lakókat, az egész tömbről már nem is beszélek. Hányingerem van attól, hogy reggelente százasával taposnak át rajtam az emberek, mert én csak egy porszem vagyok a nagy világban. Soha egy mosoly, vagy egy kedves szó. Nem tudnám itt leélni az életemet és ezzel nagyon sok olyan ismerősöm van így, aki nem echte budapestiként született. Ugródeszkának jó hely, de el sem tudom képzelni, hogy itt, a város közepén éljem le az életemet.


Egyébként a lány nem akart rosszat. Lehetőséget kínált az apjának, aki nyilván nem úszkál a pénzben, ha fontolgatja. Ezek után kettőtöknek kell leülni és megbeszélni, hogy hogyan tovább. Akár nem Pestre költözni, csak valahova a környékére és ott munkát keresni, elérhető távolságon belül. Ha egy pár vagytok, akkor ezt meg kell tudnotok oldani felnőtt emberek módjára.

2014. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Menj vele Pestre. Lehet, hogy jól sül el a dolog.
2014. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%
15-ös, én "pestiként" mondom, hogy jó nagy tahó vagy. Szerinted nem állhat fent egy olyan helyzet, hogy valaki egy szép családi házban éldegél kellemes levegő mellett, békés környéken és nem szeretné elhagyni az otthonát és esetleg egy albiban nyomorogni Bp-n? Gondolom, nem hirtelen adja el valaki a házát és vesz Pesten egy családit, enélkül meg elhiszem, hogy nem szívesen költözne. Budán az egekben az ingatlanárak. Nem mindenki szereti a fővárost, aki elmúlt pl. 35, valaki nyugira vágyik.
2014. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%

15.


Tényleg van mozgólépcsõ?Nem lehet, hogy más kisebb városból, faluból kerültél fel, és most adod a nagyot?

Utálom azt a szót,hogy vidék, mégis miért?Csak tanyák és faluk vannak Bp.-en kivül?

2014. szept. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!