Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jol mondta az...

Szerintetek jol mondta az okmanyirodan a holgy?

Figyelt kérdés
Lenyeg a lenyeg, hogy tartozkodasi helyet jelentettem be. Kerdezte van-e gyermekem. Mondtam, hogy terhes vagyok. Akkor felhivta a figyelmem, hogy ha megszuletik muszaj neki lakcim es ez nem terhet el az anyaetol. Es ami a lenyeg, hogy az apa alairasa is kell ha nem vagyunk hazasok. Na mar most engem a parom elhagyott. Kulfoldon van, nem tudom hol, nem kommunikal velem. A holgy szerint ez ultra gaz, mert akkor nem fogom tudni elintezni a gyerek hivatalos dolgait. Na de kerdem en...........;nincs erre valami megoldas? Nem hiszem, hogy en lennek az elso no aki egyedul maradt a gyerekevel. Hol tudnek ennek a dolognak utana kerdezni? Az ugyintezo nonek fogalma nem volt...........

2014. szept. 11. 14:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

2. vagyok újra

nálam is lelépett az apa a terhesség alatt...két éves koráig apaságit sem tett...se előtte, se utána sehol nem kellett az apa aláírása

nem tudom miért vagyok lepontozva

2014. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mi csak nem vagyunk házasok, de sehol nem kellett még az apa, egyedül az apaságinál. Automatikusan az én lakcímemre írták, személyit is egyedül csináltattam neki.
2014. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Koszi nektek is!!!
2014. szept. 11. 14:50
 14/23 A kérdező kommentje:
2. ne haragudj! Veletlen volt......:(
2014. szept. 11. 14:51
 15/23 anonim ***** válasza:

2-es 13as vagyok újra

egyébként az 5ös sem Rád szólt be, hanem az elsőnek aki okoskodott válasz helyett....:D de jól lepontoztál normális válaszokat:))

2014. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Megegyszer bocsanat! Nagyon felteptem magam az elson. Van eleg bajom igy is es akkor ismeretlen ember tor palcat a fejem felett. Az se tudja ki vagyok, honnan jottem.....es miert tortenik ez velem. Faj ha oktalanul bantanak. En nem tehetek a kialakult helyzetrol. Szerettem volna az apjaval felnevelni a picit.
2014. szept. 11. 15:03
 17/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az #5-ös vagyok, és nem neked írtam, hanem bunkó #1-esnek.

2014. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ami az egyik valaszolot illeti, vele nem ertek egyet. Kizartnak tartom, hogy apasagi per miatt nemzetkozileg keresnenek egy embert, akirol nulla info. Se lakcim, vagy munkahely. Egy fantom lett; Csak kulfoldi ismerosok alltal halottam rola kosza hireket. Ill. van aki gondolom falaz neki es nem mondana el ha tudna, akkor sem!
2014. szept. 11. 15:07
 19/23 A kérdező kommentje:
5.-os! Ne haragudj! Felre ertettem!!!
2014. szept. 11. 15:07
 20/23 anonim ***** válasza:
Semmi gond :)
2014. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!