Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglátogassam őket vagy ne?

Meglátogassam őket vagy ne?

Figyelt kérdés

Na szóval ez a dolog 6 évvel ezelőtt volt,nagypapám összeveszett a nővérével,akivel azóta megvan szakítva a kapcsolat mert a nagynéném elég bunkón viselkedett a papámmal.De én szeretném meglátogatni a nagynénékémet mert nagyon hiányoznak de ezt titokban szeretném tartani meg később amúgy szeretnék valamilyen békítő akciót is mert ez így nem állapot.Anyukáméknak se kéne róla tudni csak egy a baj ,hogy nem merem megcsinálni mert félek ,hogy a szüleimmel meg a nagyszüleimmel összevesznék de másrészt meg hiányoznak nekem.Elmenjek hozzájuk?

15L


2010. jan. 18. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, addig amíg nem késő.
2010. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerre egyet csinálj.

Ha hiányoznak, akkor először is, látogasd meg őket.

..még ne akarj békíteni, legalábbis mindenáron ne.

A lényeget megkapod, mert találkozol velük.

..és akkor tudod meg, hogy mit akarnak a nagynénédék, előbb nem. Hallgasd meg őket előbb.

2010. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom e,hogy tudod e a vita okàt?Ha neked hiànyzik a nagynénéd biztosan jol fog esni ,hogy te mégis megkeresed.Hallgasd meg a nagynénédet is,hogy az o verzioja mi lenne.Ki tudja màr lehet o is bekulne.Probàld meg osszehozni,hogy a nagypapa és a novere ujra bekeben éljenek egymàssal,nem jo igy,hogy nics személyes kapcsolat kozottuk.
2010. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kezdj semmiféle békítő akcióba. Nem tudod, hogy sül el, mi lesz a vége, lehet, hogy többet ártanál, mint használnál. A nagynénéd nem azért hiányzik, mert jóban, vagy haragban van a családdal, hanem mert - gondolom - számodra szeretetre méltó ember. Ezért menj el hozzájuk. Így még titkolóznod sem kell; meglátogatod egy családtagodat, aki hiányzik, és látni szeretnéd. Ennyi.
2010. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké,megfogadom amúgy köszönöm a válaszokat:D

megy a zöld kéz:)

2010. jan. 19. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!