Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Izabella...

Mi a véleményetek az Izabella névről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 19:09
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken élő nagymamámék tehenét hívták Izabellának, nekem talán emiatt nem tetszik egyáltalán, sőt visszataszítónak tartom. De ez ízlések és pofonok kérdése, Neked és a családodnak kell tetsszen, úgyhogy csak a szívedre hallgass, nem ránk :)
2010. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
50%

nézzük a becézéseket:

Bella: apám kutyáját hívták így, valamint a deBella is vicces.


Iza: nekem olyan ribis hangzása van.


sztem a Nagy-hoz annyi szép keresztnév illik, még nézz körül egy kicsit :)

2010. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
Engem Izabellának hívnak.Így szép.Királynői.Viszont nem én döntöttem el,h Bellának szólítsanak,amit nagyon nem szeretek..és a Belluskát sem:)Ezt is vedd számításba!Külhoni látogatáskor Izabelnek szólítottak.Na ez viszont nagyon bejön!:)
2010. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, nem értem, miért mondják sokan, hogy cigányos. Ha mondjuk Eszmeralma Szamantának akarnád elnevezni, azt mondanám, ne. De az Izabellán nem látok semmi kivetnivalót.
2010. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hMo-n Bella becezes ciki vagy allatokat hivnak igy. angol nyelvteruleten kifejezetten jol jon ki a Bella becezes, ami annyit jelent h gyonyoru. es inkabb evvel asszocialjak.

az h Izaura nekem ez a nev nem jutna eszembe az Isabella-rol

De enazt mondom h inkabb a szivedre hallgass, ne masokra. ha neked ez a nev tetszik a Nagy vezeteknezvhez jol megy.

2010. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Szia! az én 3 éves unokámat Bettinának hívják, de nagyon boldog lennék, ha a másodikat Izabellának hívnák.Gratulálok a névválasztasodhoz és a babádhoz.
2010. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
41%

01-19 11:05val értek egyet.


És akiket eddig ismertem Izabellákat, rosszindulatú, kétszínű emberek voltak. De komolyan..

2010. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek Izabellát és normális rendes lány. De ismertem egy gonoszat is a matektanárom. :-)

Az Anna szép de elég slágernév lett most. Túl sok lány kapja.

2010. jan. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép név és illik a Nagy vezetéknévhez!!!
2010. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Az Anna nagyon gyakori név lett.Nekem az Izabella úgy nem tetszik.Inkább BElla.De az meg kutyás név:)

Valaki írta a Hannát...na attól én kifutnék a világból.....de úgyis a ti gyereketek lesz.Szerintem legalább az egyik neve valami egyedi legyen ,mert "Nagy"-ból annyi van mint égen a csillag.

2010. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!