Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az Izabella...

Mi a véleményed az Izabella névről?

Figyelt kérdés
Engem Izabellának hívnak és kiváncsi vagyok rá..Amugy Izának becéznek..xD
2010. jún. 9. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2010. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2010. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gyönyörű név szerintem. Csak mióta bejött ez a twilight mánia... azóta bármiyeln formájú Bella név száműzve nálam:D
2010. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2010. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az Iza forma még tetszik, az Izabella kevésbé. Leginkább a "bella" utótag miatt vannak fenntartásaim. Egyébként nem ismerek Izabellát, így személyes élményeim nincsenek.
2010. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem az Izabel változata jön be. Úgy tetszik, de a "bella" rész miatt nem tetszik az Izabella név.
2010. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nagyon szép név^^nekem tetszik:)
2010. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Bell név nem tetszik, ahogy az Izabella senm,olyan túl mű vagy nem tudom. De írtad hogy Izának becéznek, úgy NAGYON TETSZIK, az egyik cicámat is úgy hvták. Izaként tök szép, valahogy az Izabella nem tetszik. Bocs.
2010. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szép név,de az Izabel változat nekem is jobban tetszik.Nekem nincs bajom a Bella névvel sem.Páran írták,hogy nekik a Bella miatt nem tetszik,kíváncsi lennék rá,miért?
2010. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Izabelként is elmegy, előző vagyok.
2010. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!