Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők ha megcsalnak egy...

A nők ha megcsalnak egy férfit/férjüket azt miért teszik? Mi az indíték többnyire? Csak szex miatt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 14:22
 1/7 csabika1971 ***** válasza:
Na ez jó kérdés. Csak annyira felesleges, mint miért kék az ég?
2014. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem már ez a kérdés is volt 100x. Van aki kaland, van aki tényleg nem kap otthon sok törődést...stb.

Csak nőben sokkal kevesebb aki foglaltként is más karjában keres törődést sok férfi bánatára :D

2014. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy oka volt annak, hogy megcsaltam a ferjem. Nem figyelt ram es magat is elhanyagolta. Kozos programok szinte nulla, de ha a haverok hivtak akkor semmi perc alatt elszallt a faradsaga es ment. Ha beszelni probaltam vele vegig se hallgatott, rogton engem hibaztatott mert hisztis vagyok !
2014. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A ferjemet nem,de elotte a volt baratomat megcsaltam. Elotte tobbszor kertem, hogy beszeljunk, de szerinte nem volt problema. Osszejottem egy masikkal es megmondtam az exnek. Akkor jott mar, hogy beszeljunk. Egy honapig futott a ketto parhuzamosan. Utana meg volt egy rovidke kalandom az is azert mert tole nem kaptam meg amire igenyem lett volna.

Akivel jol ereztem magam, azt nem csaltam meg.

2014. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert munkamániás volt.
2014. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert untam az egèszet untam azt hogy csak kèt pòzba csinàljuk semmi extrèm dolgot nem akart!
2014. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kommunikáció teljes hiánya, igénytelenség, minden mind1 volt neki, testi kapcsolat elmaradása, mert ő kerüli, pedig anno mindig ő volt, aki kezdeményezett.... nálam ilyenek játszottak anno közre, + többször a fejemhez vágott olyan dolgokat, amiről tudta, hogy nem az én hibám.
2014. szept. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!