Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi a megoldás? Anyós-kérd...

Most mi a megoldás? Anyós-kérdés. Wááá!

Figyelt kérdés
Anyósomat a BKV sztrájk alatt minden nap elvittük a munkahelyére (pár utcára lakunk, és a munkahelye is csak egy kicsit esett ki az útvonalunkból). Ma reggel viszont megsértődött azon, h nem vittük el, ugyanis nekünk egy órával később kellett csak indulnunk, mint neki.
2010. jan. 18. 12:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ilyet meghallani! Te ne halld meg, ahogy a párod mondja, eresszd el a füled mellett! Ezt majd ők megoldják, nem terád tAROZIK! Ha minden ilyenre reagálnál, veszekedhetnétek egész életettekben!


(mindig keresd a problémagazdát: anyós nem tudta, hogy vége a sztrájknak - elkésett. Neki ez gond.

Párod nem szereti, ha anyja haragszik - neki ez gond.

Te odaértél. A te a nyád nem haragszik. Neked nics problémád. Majd ők megoldják. Hallgasd meg a kedvest, és mindenben adj neki igazat. Mást ő sem igényel! NE adj neki tanácsot. Simogasd meg a buksiját!)

2010. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ez aférjed és az anyukája játszmája. Tök mindegy, hogy a sztájk a téma, vagy a szombati rétes. Ez az ő meccsük. Ne szólj bele!
2010. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Megsimogattam a buksiját :D

Annyiból érint engem is a kérdés, h mi a párommal együtt megyünk reggel, és nekem is 1 órával korábban kellett volna kelnem emiatt.

2010. jan. 18. 13:32
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
És mi van akkor, ha egyszer téged visz magával, egyszer meg egy órával korábban megy, hogy vihesse az anyját? Ha ő ettől jobban fogja érezni magát, akkor hagyd hogy döntsön ahogy érzi
2010. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy csak a fiú gyermekes anyukák ilyenek.Nekem is fiam van, de kössenek a lábamra követ és dobjanak a Dunába, ha ilyen f@sz anyós leszek
2010. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Van, h nekem van szükségem a kocsira, van, h nem a munkahelyemre megyek, nem szeretnék neki elszámolási kötelezettséggel tartozni. És nem szeretném, h ingyentaxinak nézzen. A bkv sztrájk más eset, hozzáteszem, akkor is el tudta volna vinni a férje, mert nyugdíjas, és otthon van.

Szívesen elviszem néha, ha udvariasan megkér, és megköszöni, de a követelőzést és megsértődést nem komálom.

2010. jan. 18. 13:52
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha haragszik, majd megbékül, nincsen anyós töbis nélkül.
2010. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Megáll az eszem! tisztelet a kivétel anyósoknak! Hagyjátok rá! Majd megbékél! Nem is értem komolyan, milyen elgondolásai vannak egyeseknek..... Csak az egészben az a szomorú, hogy a férjek (általában) sajnos annyira tartanak az anyjuktól, hogy semmiben nem mernek ellenkezni. Ez az igazán gáz.

Az én anyósom sem sokkal jobb.... Bort iszik és vizet prédikál. A saját fia mondta róla, hogy nem egy segítőkész, inkább szereti az embert "bedobni a mélyvízbe" ha úgy gondolja valamivel elboldogul egyedül, akkor nem segít. Erre épp most telefonál a férjem, hogy jött egy levél az apehtól neki és felmegy kitölti az anyósnak! Na. Ilyenkor miért nem oldja meg saját maga egyedül kérdezem én????? És sajnos nem egyedi eset, ez még így önmagában nem is lenne tragédia, de baromira kihasználja a fiát ott, ahol csak lehet. A férjem meg sajnos ugrik, anyósnak ki van nyalva a feneke..... :(

2010. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod összekeveri a szívességet a kötelességgel. Ezt magyarázd el neki szépen. De te, és ne a férjed, mert a fiát úgyis meg tudja puhítani.
2010. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!