Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben tényleg nem jár...

Ilyen esetben tényleg nem jár gyerektartás? Van értelme perre vinni a dolgot?

Figyelt kérdés

A gyerekem apja nős. Az ügyvédje szerint nem kell gyerektartást fizetnie, mert azzal a meglévő gyerekei megélhetését veszélyeztetné, és a bíróság a családban élő gyerekeket védi. Ez igaz?


Emellett a férfi anyagilag támogatott engem, ez felhozható ellenem?


2014. szept. 1. 10:46
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
12%
Őszintén kérdező edd meg amit főztél,minek kezdtél nős férfival? Anyagilag támogatásának most fizesd az árát.
2014. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Eszem rendesen, hidd el, pedig nem egyedül főztem.


Nem csak ígérte a válását, már válófélben volt, amikor megismertem. De aztán "rendbe hozták" a dolgot a feleségével. Akkor kellett volna lelépnem, tudom.

2014. szept. 1. 14:00
 33/45 anonim ***** válasza:
76%
31, azért ez nem teljesen így van. A morális oldalát én sem kommentálom, de a gyerek ott van, a férfi ott volt, amikor megfogant, és aktív része van benne, ezért aktívan vegyen részt a továbbiakban is.
2014. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
62%

25ös, kicsit félreértettél.

Azért kell a kérdezőnek gyermekelhelyezési per, mert ha közös a felügyelet, és az apa kitalálja, hogy összecsomagolja a gyereket, és mostantól ő neveli a feleségével, a kérdező nem tehetne jogi úton semmit ellene.

A gyermekelhelyezés nem azt jelenti, hogy a gyerek csak a bíróság által megítélt időpontokban láthatja az apját...

21-es voltam.

2014. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
58%
Vagy ha fogja magát, és nem hozza vissza láthatásról kb soha többet...
2014. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
34%

Kerdezo tudod igerni barki igerhet barmit

valofelben volt az nem elvalt

egy kezdodo kapcsolatban valofelben levo pasi es gyereket akar pedig mar van egy par neki haaat en ezt nem hiszem el

2014. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, kössetek már bele a kérdezőbe, ahol még tudtok.

Van sapka, nincs sapka tipikus esete.

Valahogy mintha a kotekedok az apa hibáit észre se vennék, de az áldozathibáztatás megy.

2014. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
27%

Milyen áldozat hibáztatás ne röhögtess?

Alap, hogy kapcsolatba lévő emberrel nem kezdek és nemszülők gyereket neki. Persze tudom ez a gyerek is véletlen gyerek mint itt minden második gyerek.

Fagyba ruhátlanul mászkálok az utcán nem meglepő ha megfagyok.

2014. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%

Egy felnott no szabad akarattal nem aldozat ha csak nem nemi eroszakbol fogant a gyermek.

Minden mas esetben sajat valasztas volt es igza van annak aki azt mondja ok okoozat bun bunhodes

Semmit nem tehetunk kovetkezmenyek nelkul.

Hulye volt most ennek levet issza sar ugy remelem tanul belole.

2014. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
58%

Bűnhődés? Akkor én épp a második lányommal bűnhhődök.

Apukának nem jár? Végülis két nő fejét vágta át...

Gusztustalan amit művel, és művelt. De ezért a kérdező és a kisgyerek szívjon?

2014. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!