Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 év körüli férfiak! Van már...

27 év körüli férfiak! Van már gyereketek? Ha nincs, mikor szeretnétek?

Figyelt kérdés
Van egy 27 éves férfi, akivel elég jól kijövünk. Tetszik, és én is neki. Csak félek, hogy ő már eljegyzést, gyereket akar. Én még ehhez fiatal vagyok. 20L
2010. jan. 17. 11:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
még csak párszor randiztatok...honnan veszed, hogy egyáltalán a jövő hónapban együtt lesztek, vagy majd összeköltöztök. Egy randi még nem garancia semmire. Te mindenkiben a jövendő férjedet, a gyerekeid apját látod???
2010. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi 30 körül voltunk mindketten, mikor már akartuk a gyereket, de nem akart jönni. Már-már lemondtuk róla, mikor egyszercsak mégis jött. 35 és 37 évesek voltunk akkor. Nem mondom, jobb lett volna korábban, de azt hiszem, nekünk így volt megírva...
2010. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem eveken at hitegetett a parom,hogy majd lesz gyerek meg csalad de tenni erte semmit nem tett.Mar elmultam 30 es nincs idom varni.Talaltam egy masik ferfit aki szeret es babat akar nagyon.En is szeretem,tisztelem de nem szerelemmel.De a baba a legfontosabb!
2010. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem se ez alapján dönts, hogy sejtesz valamit. Próbáljátok meg együtt, aztán majd alakul. Nem hinném, hogy az első 1-2 évben szóba hozná a dolgot még akkor sem, ha szeretne már gyereket. Ez azért eléggé bizalmi viszony, először alaposan meg kell ismerni egymást, mielőtt ilyesmibe belevágtok.

A férjem most lesz 26 éves és már másfél éves lesz a kisfiunk, mire betölti. De eredetileg ő is úgy képzelte el, hogy 27-28 éves kora körül akar majd gyereket az anyagiak miatt. Aztán másképpen döntöttünk, mert rájöttünk, hogy a lakáshitellel így is és úgy is együtt fog futni a babaprojekt és nincs esély rá, hogy az elkövetkező néhány évben ennél jobban alakul a helyzetünk. Mondjuk mi így sem élünk rosszul. Azzal együtt is, hogy gyed-en vagyok, kb. 300ezer befolyik a családi kasszába. Igaz, hogy ebből még lakáshitelt meg egyéb dolgokat törlesztünk, de még így is elég jól megélünk.

2010. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Rajtam múlik, hogy lesz-e ebből tartós kapcsolat, vagy sem.


És nem értem, hogy jön ide a "meddő házasság"...

2010. jan. 20. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!