Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 év körüli férfiak! Van már...

27 év körüli férfiak! Van már gyereketek? Ha nincs, mikor szeretnétek?

Figyelt kérdés
Van egy 27 éves férfi, akivel elég jól kijövünk. Tetszik, és én is neki. Csak félek, hogy ő már eljegyzést, gyereket akar. Én még ehhez fiatal vagyok. 20L
2010. jan. 17. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 leszek februárba. És van 2 lányom ikrek. Na de mivel már ő is kezd már "öregedni" lehet hogy már családot akar alapítani már.. De mindenki más szóval ezt tőle kell meg kérdezzed. Valójában mi a szándéka..
2010. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy emiatt félek vele "összejönni". Már randiztunk, beszélgettünk, számára fontos a család, és gyereket is szeretne.
2010. jan. 17. 11:43
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
párom mikor összejöttünk,előre kijelentette,hogy 30 éves kora előtt ő gyereket senkinek nem csinál...kiegyeztünk abban,hohy majd akkor gyerek,ha én betöltöm a 30at:d most 22 vagyok:D
2010. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
30 éves férfi vagyok, a barátnőm 24 éves. Kedvesem idén diplomázik le, utána tervezzük, hogy összeköltözünk, talán sikerül egy lakást vennünk. Azt beszéltük, hogy pár évet élnénk együtt, majd házasság és csak utána jöhet a gyerek. Igaz, hogy akkora én már 33-34 éves leszek, de cseppet sem zavar. Szerintem fontos, hogy a gyermek anyagi háttere meglegyen, mert különben mindenki ráfizet! Amúgy meg örök ifjúnak érzem magamat...:)
2010. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jól fizető állása van, de én még tanulok. Tehát 1-2 év mire összeköltöznénk. Még én is szeretnék legalább 3-4 évet dolgozni

Utána esetleg esküvő. De 26-27 éves korom előtt nem szeretnék gyereket.

2010. jan. 17. 11:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, ma már nem mindenki siet ezzel. Előbb a karrier, biztos háttér. Az én párom 30 éves, 3 éve vagyunk együtt, de még nem akar családot o.O (Pedig én nem bánnám, 27 éves vagyok :() És van egy 35 éves ismim, 5éve házas, és még nem akar gyereket.Szóval, ebben sem mindenki egyforma.
2010. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
az én párom 27 éves (én 21) és még nem szeretne gyereket, pedig már 2éve együtt vagyunk, 1éve együtt is élünk. Még pár évig nem tervezünk babát (talán én még hamarabb szeretnék mint ő :)
2010. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen meddő házasságba, ahonnan nem születik gyerek én bele se mennék, mert nem értem mi értelme van az egésznek. Gyerek nélkül nem család a család, a házasságnak így nincs semmi értelme, ennyi erővel nyugodtan lehet barátnőzni is, kb. ugyanannyit ér az is.
2010. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, ebből nehéz megállapítani. A férjem 28 volt, mikor a babánk született (én 22 voltam). Szerintem nem feltétlen a koron múlik, hogy mit akar. Meg kell ismerni és majd elválik, hogy mi lesz belőle.
2010. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem emiatt ne szalaszd el a kiszemelt férfit!

Ha összejöttök, akkor szóba hozhatjátok, hogy Neked olyan terveid vannak, hogy 26-27 éves korodig nem szülsz. Ha Ő annyira nagyon szeretne sietni, hogy egyből akarna babát, akkor kiegyezhettek egy kompromisszumban, hogy Te egy kicsit lefaragsz a tervezett időből és akkor Neki se kell annyit várnia. Tehát mondjuk megegyeztek, hogy 24-25 éves korodban jöhet a családalapítás.


De ez még messze van, hiszen még nem is jártok...

Nekem az a véleményem, hogy ha szimpatikusak vagytok egymásnak, úgy érzitek, hogy komolyabbra fordulhat a dolog köztetek, akkor emiatt nem hiszem, hogy el kéne szalasztanod ezt a fiút. Nem olyan könnyű megtalálni az igazit a nagyvilágban...


Egyébként én 23 éves vagyok, a Párom 35 és mindketten szeretnénk már gyereket, csak nem akar jönni.:-(

2010. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!