Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem fog megváltozni a...

Soha nem fog megváltozni a párom, ugye?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, van egy kislányunk. Párom kapott egy lakást az apukájától, de azóta folyton ezt hajtja, hogy ez az ő lakása, ez az övé benne...

Amikor kicsit összekapunk, folyton azt kapom, hogy ha nem tetszik, akkor mehetek haza szüleimhez.

A pénzen is csak veszekszik éa ha nem tetszik neki valami, akkor megy a szüleimnek "árulkodni".

Ő már mindig ilyen lesz?


2014. aug. 31. 10:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem szeret a párod sőt még csak nem is tisztel. Gondolom nem hülyeségeke költöd a pénzét?
2014. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ennivalóra...
2014. aug. 31. 10:49
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Így a leírásod alapján elég nemtörődömnek és önzőnek tűnik a férjed, de kíváncsi lennék a történet másik felére is.


Pl. mire reagálva mondja, hogy ez az övé? Min veszekedtek, amire azt vágja a fejedhez, hogy mehetsz innét? Mit takar az, hogy veszekszik a pénzen, miben nem értetek egyet?

2014. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Na én kapnék az alkalmon,bizony ideske nem tetszik b..asd a lakásod..pá aranyom pááá.sajnállak de soha nem fog megváltozni
2014. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem, én is ezt kaptam apámtól egész gyerekkoromban. Ami elég röhejesen hangzik, mikor egy 14 éves gyereknek mondja az apja hogy ez nem a te házad, én építettem, neked van ilyen házad?
2014. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid hogy reagálják le, ha ő "árulkodik"? Kiállnak melletted, vagy neki adnak igazat?

Te megpróbáltál már kiállni magadért? Mondtad már neki, hogy ha nem vesz vissza, akkor tényleg mész a szüleidhez?

Egyébként ha gond van, mehetnél hozzájuk, jó velük a kapcsolatod, vagy nem vagytok jóban, és a drága párod ezt kihasználva fenyegetőzik?

Van önálló jövedelmed? Úgy értem kapsz Gyed-et és van hová visszamenned dolgozni, vagy teljes mértékben függsz tőle?

2014. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szüleimmel jóban vagyok, mehetnék oda. Gyedet kapok, visszavárnak dolgozni. Mégis félek elhatározni magam...
2014. aug. 31. 10:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem még rosszabbul fognak alakulni a dolgok, most segits magadon!
2014. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj dönteni. Az idő szalad!
2014. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Ennek a kapcsolatnak annyi. Semmiféle érzelem nincs feléd ennek a férfinak.
2014. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!