Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha még nem volt...

Nagyon gáz ha még nem volt barátom? Pedig 16 éves vagyok, az összes barátnőmnek van barátja. és kezd elég frusztrálni a helyzett.

Figyelt kérdés
Nem is csókoloztam még semmi..rokonok is kérdezgetik na már van pasi a láthatáron? és ez kezd idegesíteni:S Meg mondják hogy ilyen szép lánynak hh nincs barátja?.. végén vén lány maradok:-))
2010. jan. 16. 20:47
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%

Ne aggódj! :)

18 éves leszek a hétvégén, és még sosem volt barátom:) Az egész rokonság engem piszkál, hogy hogy lehet, hogy egy ilyen szép lánynak nincs barátja? Azt hiszik válogatós vagyok, pedig nem erről van szó. 3 éves korom óta csak fiúkkal barátkozom szinte, és egyszerűen mindegyikük csak haverként bánik velem. Néha engem is idegesít. Első csókom is tavaly volt,pont 17. születésnapomon. Nem volt jó, nem éreztem semmit a fiú iránt... :S Osztályomban is csak hárman vagyunk, akiknek nincs barátjuk. Egyiket nem érdekli, mert rengeteget tanul (orvosnak készül), másik meg a lányok iránt vonzódik . Néha aggódom, hogy velem van a baj, aztán feljövök ide, és látom, hogy sokan járnak még hasonló cipőben mint én :$ Ez elég megnyugtató:)

De úgy vélem, teljesen felesleges emiatt aggódni, egyszer csak eljön az a fiú akivel jól kijössz Te is, aki szeret, és viszont szereted ;)


18/L

Babu

2010. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó 2 válaszoló! Ugyanebben a cipőben járok, mint Ti, és teljesen egyetértek Veletek. 17 éves vagyok, és még soha nem volt barátom, de nem is haverkodom fiúkkal. Nem tudom, miért, így hozta a sors. :) Mindenesetre bízom benne, hogy egyszer engem is megtalál 1 olyan fiú, akivel kijövünk, és szeretjük egymást. :) 17/L
2010. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!