Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha még nem volt...

Nagyon gáz ha még nem volt barátom? Pedig 16 éves vagyok, az összes barátnőmnek van barátja. és kezd elég frusztrálni a helyzett.

Figyelt kérdés
Nem is csókoloztam még semmi..rokonok is kérdezgetik na már van pasi a láthatáron? és ez kezd idegesíteni:S Meg mondják hogy ilyen szép lánynak hh nincs barátja?.. végén vén lány maradok:-))
2010. jan. 16. 20:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen még tanulnod kell,és ne azon idegesitsd magad,hogy ki mit gondol rolad!Akivel osszetalàlkozol és szeretni fog téged,biztosan tisztelni es becsulni fog,amiért nem egy kiélt kislànnyal fog talàlkozni!Nyugi!
2010. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nekem sem volt 18 éves koromig barátom, valahogy sosem jött össze, aztán akkor megismeredtem a jelenlegi férjemmel és én mentem leghamarabb férjhez az osztálytársnőim közül, akik már pedig mióta pasiztak. Ne türelmetlenkedj, a szerelem akkor jön, mikor nem is számitasz rá ;)
2010. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%
:D felesleges frusztráltnak lenned...:) én 16 és fél évesen csókolóztam először, és nagyon rossz volt, mert egy buliban volt egy olyan fiúval akit 3 órája ismertem...:D vicces volt..:D, és nem is jöttem össze vele később. most 17 éves vagyok és 1 hónapja van komoly barátom...csak most tapasztalgatom a pettinget, és a szexet sem siettetjük:) a bnőidről meg anniyt, h 3 legjobb bnőm van, akik már rég elveszítették, és én vagyok a kakukktojás..;) és ezzel nincs is semmi bajom. mert az igaz barátnők nem piszkálnak ezzel. és annak meg örülj, hogy az ismerősök azt mondják h szép vagy, mert bizonyára így is van, és azért "nem kelsz el", mert nem vagy egy könnyelmű ribanc, de sajnos a legtöbb pasi lukra játszik. és ez "vénlány dolog" meg sztem vicces...:D ha te is viccnek fogod fel nem fog idegesíteni:)puxx
2010. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mit érzel. Én is voltam így. Sőt, most tavasszal 19 leszek, de kapcsolatom még mindig nem volt, csak ilyen kilengések. 17 évesen volt az 1.csók nálam. (Mondok valamit: mai napig nem tudja az illető, h az volt az 1.):D

És én is ismerek több lányt is,18 éveset is, akinek nem volt még komolyabb barátja.

Azért tudom én, hogy nehéz tud lenni, ha minden barátnődnek van barátja, neked nem, na meg akkor még azok a hülye kérdések ppf...

Na szóval a lényeg hogy ez nem gáz. Ez van. Kész.

18/L

2010. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még barátom, és néha rossz, mert szükségem lenne rá, de inkább vagyok egyedül, mint bárkivel. Ne aggódj, leszel még nagyon boldog! ;) 17/L
2010. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

huh. hát irigyellek a problémáidért, na :)

de ne foss, ami késik nem múlik. ismerkedj, ahol csak tudsz, de azért ne vegyél komolyan minden jöttmentet. csak lazán.

csók

2010. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
nem gáz. én 17 évesen csókolóztam először, mert ki akartam próbálni és szörnyen szar volt az első csók:S de nem bánom, mert legalább tudtam kb. hogy milyen:D azóta nem is volt barátom, most lassan 19 leszek, 2 és fél hónapja van barátom és érdemes volt várni rá..úgyhogy ne kapkodd el, és azért mert a barátnőidnek van, nem kell belemenni.
2010. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hu köszi az eddigi válaszokat, most már lenyugottam:DD örülök hogy nem vagyok ezzel egyedül!..
2010. jan. 17. 08:40
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
DEhogy gáz.Nekem 20 évesen volt először barátom, vele csókolóztam életemben először. Azóta eltelt 9 év, 5 éve házasok vagyunk s van egy 16 hós kisfiunk.Szerelem volt első látásra. :)) Ne izgulj, neked is eljön majd.
2010. jan. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves vagyok, nekem sem volt még barátom és még nem is csókolóztam. Lettek volna jelentekzők, de nem fogok valakivel azért összejönni, hogy elmondhassam, hogy 'Na, nekem is van ám pasim, nézzen ide mindenki, itt smárolunk a suli közepén!' én valahogy nem vágyom erre, ha találkoznék egy olyan sráccal, aki tényleg nagyon szimpi és jól kijövünk és nem csak a testi dolgokra hajt, akkor természetesen semmi akadálya sem lenne egy kapcsolatnak. Úgy érzem, hogy még semmiről sem késtem le, szerintem ez ezerszer jobb, mint 13 évesen elvesztetni a szüzességemet.
2010. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!