Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltöznétek olyannak,...

Összeköltöznétek olyannak, aki szeret titeket, de ti nem?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk, elvileg jó barátok, mindketten el szeretnénk költözni otthonról, van most egy lehetőség, de egyedül egyikünk se tudna bevállalni ekkora költséget egy hónapra. Ketten viszont sikerülne. Ő többet szeretne, mint barátság, de azt mondja, tud ezzel együtt élni, hogy én nem. Így összeköltözni egy két szobás lakásba?
2014. aug. 23. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudnám tartani a külön intimszférámat, akkor igen. Főleg, ha nem lógna folyton rajtam, nem lenne féltékeny.
2014. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Két szobás lakásba engem nem zavarna, ha visszafogja magát.
2014. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem azért akar veled összeköltözni, hátha így meg tud hódítani? Az, hogy tud ezzel együtt élni, az azt jelenti, hogy megbékélt vele, hogy te nem akarsz tőle többet, elfogadja és nem is próbálkozik? Ha igen, akkor működhet az együttélés, egy darabig. Egészen addig, amíg te bele nem szeretsz valakibe, aki majd szépen feljár időnként hozzátok, és őt el nem kezdi zavarni a helyzet.

De akkor megint lesz választási lehetőséged, mert ha rosszul alakul a helyzet, összeköltözhetsz majd a pároddal is. Szóval egy próbát megér.

2014. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy borozzatok, mert meg leszel dugva a végén.
2014. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez egy kamuszöveg a másik féltől, ne dölj be. Már a markába érez.
2014. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából a "vicc" az, hogy nekem nagyobb szükségem lenne rá (anyagilag, mert egyedül nem tudnám fent tartani a lakást, mint neki, persze neki se lenne könnyű, de szerintem neki van arra kb kerete, hogy menjen).
2014. aug. 23. 19:54
 7/11 anonim ***** válasza:
soha nem tenném meg. Nem jó ötlet.
2014. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó ötlet, mert amint lenne valakid, "összeomlana"... Úgy értem, nyilvánvaló, hogy reménykedik, és csak azért mondja, hogy meg tud békülni a barátság gondolatával, mert nyeregben érzi magát. Szerintem arra épít, hogy "lassú víz partot mos"-alapon, ha együtt éltek, és jobban megismered őt, beleszeretsz.
2014. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem jó ötlet. Ha szerelmes beléd akkor legkésőbb akkor zavarni fogja ha majd lesz valakid. Én is próbáltam már barátságot erőltetni úgy hogy valakibe szerelmes voltam. Hát nem sikerült.

Lehet az is hogy így akar meghódítani, de lehet hogy tényleg barátságot akar erőltetni de az meg így nem fog menni. Szóval szerintem mindenképpen rosszul jössz ki ebből. A barátod pedig még rosszabbul mert így is úgy is sérülni fog.

2014. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Szerintem igen, jó ötlet! Viszont legyenek szabályok mint például, nem aludhatok egy szobában, nem főzhet "romantikus meglepi vacsorát" (?) stb.

Ha nem működik a dolog, akkor ez van, jön a következő albérlet... De szerintem egyszer élünk, kipróbálni meg szerintem simán kilehet. :-)

2014. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!