Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Összeköltöznétek így?

Figyelt kérdés

A barátommal már két éve vagyunk együtt és az utóbbi fél évben én már nagyon szerettem volna elköltözni otthonról. mindketten 25 évesek vagyunk, mindketten messze lakunk a munkahelyünktől, szóval gondoltam ennek már épp ideje. A barátom viszont nem akaródzott, részben mert volt egy súlyos balesete, akkor azért, mert csak táppénzt kapott. Utána azért, mert várjam meg amíg belejön a melóba újra, stb. Elég sok vitánk volt ebből, nekem ez rosszul esett, hogy nem akar jönni, neki meg úgy jött le, hogy állandóan szekálom, miért nem vagyok kicsit türelmesebb, velem tervezi az életét, nyugodjak meg.


Most kitalálta, hogy a keresztanyja kiadja a lakásuk egy részét, ami elég jók ki van alakítva és el van különítve, elég közel lenne a melóhoz, stb...

Egy bajom van - nincs konyha. Na most beleegyeztem próbaképp, hogy oda menjünk, de kikötöttem, hogy ha nem lesz így kényelmes, akkor nézzünk más albérletet.


Megmondom őszintén nem egészen erre vágytam, de úgy örültem, hogy végre magától hajlandó elköltözni velem, hogy nem mertem akadékoskodni.


Szerintetek jól teszem? Próbának nem rossz végül is... csak eléggé minimalista.


25 L



2014. márc. 31. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a konyha használatának szabályait, annak takarítását előre megbeszélitek, akkor nem lehet később probléma belőle. Persze csak ha tartjátok magatokat az elhangzottakhoz.

Szerintem örülj, hogy magától akarja ezt, nem pedig unszolásra.

2014. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Én nem vagyok ennyire megalkuvó. Akkor jó egy kapcsolat, ha a döntés mind a két félnek jó. Azért elég érdes lesz, hogy nem lesz konyha.
2014. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!