Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Nem tudok...

Ti mit tennétek? Nem tudok gyereketszülni a páromnak.

Figyelt kérdés

Ma jöttem haza a kórházból, volt egy vetélésem.

Hét éve vagyunk együtt a párommal, azóta most sikerült elősször teherbe esnem. De sajnos elment a baba. Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy nem tudok a páromnak gyereket szülni.

Az orvosok szerint minden rendben van, de akkor mi a baj?

Már arra is gondoltam, hogy elhagyom a párom ne kinlódjon velem.

Vagy mit csináljak?


2014. aug. 22. 15:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
3%

Minek neked gyerek? Bonts pezsgőt! Megmarad a pénz neked és költsd magadra!

7=gonoszság száma!

Majd összejön egyszer! Próbálkozni kell.

2014. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen egyetértek azzal, hogy nem a párodNAK hozod világra a gyereket. Azt is tisztázd le magadban, hogy ő miért van veled akkor is, ha már két gyereke van: valószínűleg azért, mert veled akar boldog lenni.

Nem értem azokat, aki azt mondják, hogy amióta megjött a gyerek, ők azaz a szülők azóta boldogok. És mi lesz azután, amiután 18-20 éves lesz a gyerek? Az ilyen gondolkodásból lesz majd az, hogy: 1. te, mint valamikor anyós levakarhatatlan leszek a gyerekedről és párodról, 2. pároddal idős korotokban alig szóltok majd egymáshoz, 3. apuka nem érzi egyáltalán magáénak a gyereket, mert anyukának egyetlen boldogsága a gyerek. Valahogy ezeket ki kell nekünk nőknek, önmagunkban tisztáznunk.

Mi a férjemmel továbbra is egy szerelmespár vagyunk, a gyerek pedig a szerelmünk gyümölcse, egy különálló ember, akit mi ketten nevelünk. Mi ketten továbbra is nagyon élvezzük egymás társaságát, jóbarátok is vagyunk ugyanakkor, nem csak hálótársak.

2014. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
64%
Átérzem. Nekünk most 9 év után jött össze, a párom nagyon örül, én viszont nagyon félek hogy elmegy a baba (még csak 10 hetes vagyok) mert olyan nehezen jött össze és ha nem születik meg akkor megint éveket várunk? Már nem vagyunk fiatalok, a párom 40 felett és már én is gondoltam rá hogy lehet jobb lenne neki egy másik nő aki rögtön teherbeesik, ha ez nekünk nem jön össze. Egyszerűen csak szeretem őt és azt szeretném hogy neki jó legyen. Azt mondja ő is szeret és sose hagyna el és ne aggódjak, lesz gyerekünk. Nem tudok mit csinálni csak bízni benne, hogy minden oké lesz és tényleg lesz egy kis lurkónk. Te se add fel! Legalább azt már tudod hogy teherbe tudsz esni, vagyis nincs probléma veletek. Az hogy elment a baba nem a te hibád, lehet beteg volt és ilyenkor azt mondják jobb így mintha megszülnéd. Tudom ez nem vigasztaló, de feladni soha nem szabad, amíg az orvosok azt nem mondják hogy nem lehet gyereketek.
2014. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
mondjuk én azért elmennék más dokihoz is, mert 7 év sok idő, lehet hogy valamit nem lát vagy ilyesmi és ha ő is azt mondja, hogy nem szervi baj van, akkor ráállnék a lelkem rendbetételére
2014. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem válasz a kérdésre, de hátha neked is bejön. Egyik barátnőm minden babát elvetélt, egyet kivéve. Az az egy maradt meg, amire jó előre felkészült, és már a terhesség előtt elkezdte szedni a terhesvitamint. Azt mondta neki az orvos, hogy valószínűleg önmagában gyenge a szervezete, hogy kihordja a babát, ő javasolta a vitamint. Előtte is szedte, és végig a terhesség alatt is. Jól meghízott, jó nagy lett a gyerek is, de megmaradt.
2014. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Szüleimnek 12 év után jöttem össze :) tehát fel a fejjel! És ne stresszelj!
2014. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!