Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek! Páromnak...

Nem tudom mit tegyek! Páromnak hangulat változásai vannak de pillanatok alatt miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek..félek hogy elrontom hogy eltaszít magamtól a páromat szerelmemet!!! Boldoggá akarom tenni.. azt mondja hogy nem boldog nem tudja mit érez.. nem tudja mit kezdjen az életben.. van munkahelye de nem tudja mibe tudna még dolgozni mert szakmája nincsen. Próbálok neki segíteni mindenben de sokszor baj ha kérdezek tőle valamit vagy ha épp nem kérdezek semmit.. fél hogy beteg hogy depressziós lesz megint vagy hogy nem gyógyult ki belőle.. Úgy várja mindig hogy hazaérjek a munkából mert ha nem vagyok mellette akkor rosszul érzi magát olyankor semmihez nincsen kedve s nekem sem alig várom hogy haza érjek.. de pillanatok alatt már más s azt mondja hogy nem érdeklem... hogy nem segítek neki s csak eltaszítom magamtól.. pedig sok közös dolgot csinálunk együtt takarítunk mosunk s főzünk!!! Eljárunk éterembe vagy koktélozgatni s sétálgatni is de azt általában a kutyával együtt... mit tehetnék hogy megbízzon bennem teljesen s hogy észrevegye hogy ő a mindenem s mellette állok mindenben s hogy boldoggá akarom tenni!!?? Szeretem nagyon s látom rajta hogy ő is szeret de miért vannak ilyen hangulat változásai!??

2014. júl. 20. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg depressziós. Ennek nincs feltétlen kézzel fogható oka. Nehogy magadra vedd! Pszichiáter...
2014. júl. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez kimondottan depresszió. Kedves kérdező, "kösd fel a gatyádat"! (A kapcsoatra értve)
2014. júl. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
:P
2014. júl. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt mondja a barátod, nem boldog- nem tudja mit érez? Fél, hogy depressziós lesz megint?

Tehát már valamikor az volt! Akkor valószínűleg, hogy járt orvosnál, szedett gyógyszereket és nem gyógyult ki. Nagyon sokféle pszichiártiai betegség van, ha nem szedi orvosi utasításra a gyógyszereit az állapota akár rosszabbodhat. Kerestesd elő az orvosi leleteit, nézd meg mi a diagnózis. Nem akarlak elkeseríteni, de egy kezeletlen pszichés beteggel nem lehet együtt élni. Megfogja keseríteni az életedet!!!! Pláne ha gyermeket vállalsz, a betegséget örökölheti a gyerek is.

2014. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A barátnőmről van szó mostanában azért már jobb a családom is elfogatták őt..szedett rá gyógyszert de akkor voltak belőle nagy problémák..mellette állok mindenben mert ő a mindenem..
2014. júl. 21. 06:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy mániás depressziós. Orvoshoz kellene mennie. Addig is több programot csináljatok, a sétálgatás kevés, menjetek akár a kutyával együtt is biciklitúrákra, ha pesti vagy, ki lehet tekerni a Római-partig, ott a kutya is jól érezheti magát, talán még fürödhet is a Dunában valahol, vagy menjetek kirándulni a hegyekbe. A koktélozgatás nem olyan program, ami jó hatással lenne az ember idegrendszerére.
2014. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!