Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbuktam matekból, nagyon...

Megbuktam matekból, nagyon gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy nem év végén megbuktam matekból és a pótvizsga sem sikerült....Mielőtt kérdeznétek igen nyáron tanultam rá elég sokat+tanárhoz és eljártam,persze mikor ő is ráért ,de ez másik téma. Bemagoltam a szabályokat,átnéztem a feladatokat de egyszerűen túl nehéz ez nekem...10 hónapot adnak vagyis egy tanévnyi időt hogy megértsd a matek tananyagot és ha nem sikerül mert megbuktál akkor 2 és fél hónap alatt tanuld meg újra az egész éves anyagot :/


Ha pl.törit vagy magyart kell tanulni akkor azok simán mennek és egyből bemagolom őket de ha matek vagy netán fizikáról van szó akkor teljes kudarc.


Mivel évet kell ismételnem így nincs lelki erőm hogy +1 évet lehúzzak ott és nézzem a régi osztálytársaimat hogy milyen jól elvannak és bárcsak én is mindig ott lehetnék. Ezért is váltok majd szeptember 1.-jén iskolát és új osztály,új tanár.Persze a régiekkel is tartom a kapcsolatot.


Várom az észrevételeket hogy nektek mi a véleményetek :)



2014. aug. 22. 15:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
89%
Én majdnem minden félévkor megbuktam matekból és fizikából:) Szerintem nem gáz és jobb, ha új helyre mész, hátha ott könnyebb lesz a matek.
2014. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Föl a fejjel, nem lehet mindenki Bolyai... :)


Próbáld meg megérteni, értem, hogy megy a magolás, az is valami, de ne sok sikert várj ezzel pont matekból. :S

Lehet magántanár nem ártana, vagy egy diáktárs, aki segít. Legalább az anyag egy részét fogd. Vagy egy tanár, aki ad egy kegyelem kettest sokadjára a magolásért is...

2014. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!