Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A család minden tagjához...

A család minden tagjához szólnék! Kinek hogyan telik egy napja?

Figyelt kérdés

Hétköznap és hétvége is érdekelne.


Írhatnak szülők is, kinek hogyan telik, vagy éppen a gyerekek mit csinálnak hétközben, hétvégén.


Írhat tini, huszonéves, idős, fiatal, bárki :)


2014. aug. 21. 13:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

20 éves lány vagyok. Jelenleg nyári szünetem van, amúgy főiskolára járok. A nyaram most szabad, az elmúlt 3 nyarat végigdolgoztam, ez az utolsó nyaram, mielőtt végzek, így szerettem volna kihasználni.


Ha itthon vagyok, azzal telik a napom, hogy kb. délben kelek, eszek, vagy előtte főzök, ha nincs semmi kaja. Délután filmezek, netezek, olvasgatok, ha jó idő van, napozok. Ha van programom, akkor felkelek a megfelelő időben - így is van, hogy csak délben -, elkészülök és elmegyek. Barátom 120 km-re lakik, hozzá több napra szoktam menni, vagy akár 2 hétre is. Nyaralni is voltam egyszer szülőkkel, egyszer a barátommal, egyszer a legjobb barátnőmmel, múlt héten Szigeteztünk pár napot.


Év közben általában 3 nap sulim van, max. 4, órarendtől függően. Az elmúlt két félévben 4 napos hétvégém volt, idén meg látjuk, hogy alakul. Suliban is van, hogy csak délután van órám, ilyenkor szintén nem kelek korán. Éjszakai bagoly vagyok, szeretek hajnalig fent lenni és sokáig aludni, mindig is így volt, ezen nehéz lesz változtatnom, ha egyszer dolgozni kezdek. A hétvégéim ugyanazzal telnek kb., mint ahogy a nyaramat leírtam.


Elég nehéz általánosítani, mert minden nap más. Máskor kelek, máshogy telik. Nincs rendszer az életemben, hogy ekkor és ekkor eszek, alszok, fürdök, stb. Van, hogy 2 hétig otthon ülök, mert nincs kedvem programokhoz, van, hogy minden nap máshova megyek egy hónapig is akár. Vagy van, hogy nincs időnk találkozni a barátommal 3 hétig, aztán nála vagyok hetekig. Tök rendszertelen, de igazából én ezt szeretem, és halálra untatna az, ha előre tudnám az egész éves beosztásom.

2014. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ma pihenős vagyok,holnap dolgozok 06.30-18.45-ig

reggel 7 óra 25-kor keltem.mwgnéztem a szomszédokat nyolcig,utána felkeltettem a gyereket.gyorsan összekaptuk magunkat,és elszaladtunk vásárolni,mert nagyon esőre állt az idő.kilencre hazaértünk,akkor elrendeztem a gyereket,beágyaztam,rendet raktam,és elkezdtem főzni.Közben én is megreggeliztam,a fiam játszott.Délre végeztem a főzéssel,adtam enni a fiamnak,aztán elmosogattam,kiporszívóztam,kitakarítottam a wc-t,fürdőt.ezekkel kettőre végeztem.beraktam egy mosást,megfürödtem,hajat mostam.egy órát játszottam a fiammal,aztán kocsiba ültünk,és elmentünk a szüleimhez.a fiam ottmaradt,mert holnap dolgozok.fél hatra hazaértem,elraktam a ruhát,kivasaltam,csináltam holnapra szendvicset,összekészítettem a főt kaját,kikészítettem a ruhám,megvacsoráztam,elmosogattam,elpakoltam.most még pár percig netezek,aztán megyek fürdeni,kilenckor szeretnék lefeküdni,mert 5.15-kor kelek.Ha dolgozok,akkor mint írtam 5.15-kor kelek,5.40-kor indulok dolgozni,legtöbbször keróval,de holnap kocsival,mert munka után megyek a fiamért.hétre odaérek érte,nyolcra itthon leszünk.megfürdetem,mese,aztán fektetem le.én tízkor szoktam lefeküdni.36 éves nő vagyok

ovi időben annyi a különbség,hogy hamarabb keltem a fiam,nyolckor megyünk az oviba,én utána vásárolok,házimunkázok,és négykor megyek érte.aztán elmegyünk biciklizni,játszótérre,ide-oda

2014. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Negyed 7-kor kelek, kavezok, megetetem az allatokat, reggelit csinalok. Negyed 8-kor indulok dolgozni, gyalog, haromnegyedre erek oda. Meg egy kave a munkatarsakkal, 8-kor kezdunk. Fel 6-ig dolgozom. Utana haza, altalaban 6-ra hazaerek, ha kell mennem boltba, kicsit kesobb. Csinalok kajat, megetetem az allatokat, osszetakaritok, ha kell, kiteregetek, mosok stb., majd eszek. Megjon a parom, valtozo, mikor, 6-7 korul o nem csinal semmit, csak jatszik az internetes jatekan. En jatszom az allatokkal. Fel 9 korul megfurdok, csinalok kavet masnapra, elmosogatok, fel 10 korul lefekszunk, filmet nezunk. Penteken fel 4-kor vegzek, olyankor intezem a hivatalos ugyeket, nagyobb bevasarlast.
2014. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hétköznap (reggeles héten,ha nem kell túlórázni)

4.30-kor kelés

5.10-kor indulás

6-14.00-ig meló

14.45-kor hazaérek, kicsi net,film, cicával játék...

16.30-kor megjön a párom vagy elmegyünk együtt vagy csak ő boltba

17.00-21.00-tól főzés, takarítás másnapi szendvics elkészítése mindkettőnknek

21.00-22.00 fürdés ,hajmosás...

22.00-23.30 net, flm...

24.00-05.30 alvás

:)

Nagyban tud módosulni délutános héten vagy amikor túlórázni kell.

2014. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!