Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen félelmetes családi...

Milyen félelmetes családi jeleneteket éltél meg?

Figyelt kérdés

Kérdésemet a múlt éjszaka megélt jelenet ihlette.Anyukám barátja nem akar elköltözni, ês anyukám már nem bírja.Szegény este nagyon sokat ivott , meggyújtott pár mécsest, tulajdonképpen elég sokat egymás mellett és teleragasztotta üzenetekkel a szobát hogy 'menj el' nem akarlak látni stb.Én ezt csak akkor láttam mikor anyukám már lefeküdt , ès megnéztem hogy biztodsâgban van e.

Tulajdonképpen az csak utóbbi idõben láttam tõle ilyen dramatikus dolgokat.


Kívâncsi vagyok ki milyen dramatikus vagy félelmetes helyzetet élt meg családon belül.Szoktam olvasni ilyen történeteket de akinek van kedve vagy csak leírná az nyugodtan tegye.

Köszönöm elõre is.



#család #drâma
2014. aug. 21. 06:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk mindennapos volt a reszegseg..nem volt meglepő ha anyám puceran fetrengett valahol vagy a verekedés sem. Minket szerencsére nem bantottak csak egymást.

Mióta elkoltoztem nem érdekel mit csinálnak..megbocsajtottam mindent. Azt viszont tudom hogy én milyen szülő nem leszek!

2014. aug. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Két alkoholista szülő mellett sok mindent megéltem/láttam, amit nem kellett volna. Minden naposak voltak a verések, bántalmazások, ordítozások, nem egyszer folyt vér. A legdurvább az volt, mikor apám kiláncolta anyámat, mert az nem maradt csöndben... no comment.
2014. aug. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Apam alkoholelvonasos komaba esett itthon talaltunk ra.. A masik ami megrazott amikor tobb napos kereses utan a vasutallomason talaltunk ra olyan reszegen hogy nem ismert fel minket. A kovetkezo trauma az volt amikor a rendor kozolte hogy sajnalja de az edesapam ongyilkos lett.

Talan egyszer sikerul megbocsatani.

2014. aug. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
3. Valaszolo vagyok 23/L
2014. aug. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Mikor anyám késsel ment neki apámnak veszekedés közben. Pánikomban kirúgtam a lábát és a fejét a földbe nyomtam erőből mint egy kutyának... Mai napig nem bocsájtottam meg magamnak hogy ilyet tettem, de azt sem ha hagytam volna.
2014. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Apám alkoholista volt, anyám ettől és a munkája miatt tiszta idegbeteg. mindennaposak voltak a vérig menő verekedések, állandóak az üvöltések pl anyám megszúrta apámat késsel, apám majdnem belefojtotta anyámat a szemünk láttára a fürdőkádba, lelökte a 17 lépcsőfokos lépcsőn stb. Így telt a gyerekkorom, 14 éves koromig...
2014. aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

agresszív, alkesz apa mellett nekem is volt pár érdekes éjszakám...

volt, hogy anyát zavarta el otthonról az éjszaka kellős közepén, aki csak másnap délelőtt jött meg - egy barátnőjénél aludt, na de ezt én én nem tudtam, leírhatatlanul szörnyű érzés volt ezt gyerekként átélni, hogy magamra hagyott, plusz féltem, hogy meghalt :'(

később aztán volt, hogy testvéremet és engemet is elzavart szintén hajnalban, anyával együtt (másnap ugye suli volt...)

meg a számtalan törés, verés, csapkodás, üvöltözés, hajjaj...remélem kielégítettem a kíváncsiságod

2014. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Agresszív tesóm okozta a családi botrányokat mindig.

Megvert engem, tesóm, és mikor anyámnak ment volna (többször majdnem megesett, és vagy apám védte meg anyát, vagy tesóm pasija.


Ha engem bántott, akkor anya megkért, ne mondjam el apának, mert apa tuti megöli.

Párszor úgy megverték egymást az agresszorral (drog elvonás miatt volt leginkább agresszív, és mindig pénz kellett neki) hogy hetekig gyógyultak.

Legalább apa nagyon helyre tette néha, bár többször megengedte volna anya, hogy kitálaljak. Csak az a baj, hogy a lassan nyugdíjas apám, már sajna egyre gyengébb volt, és már nem jelentett védőfalat a hülye gyerekével szemben. Így anya lehet inkább rá vigyázott.

2014. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szintén alkoholista anyuka, agresszív apuka. Verekedések, veszekedések, mi is kaptunk néha, ez a szigornak tudható be, nem a piának.

Most, 10 évvel később anyám tolószékben a pia miatt, apuval jóban vagyunk, de havonta, másfél havonta találkozunk. Jóban vagyok mindkettővel, de anyukámat nem tisztelem már, szeretem és sajnálom egyszerre, apukámtól meg félek egy kicsit, emeli a kezét, és elkapom a fejem. Pedig 27 éves vagyok és férjnél vagyok már.

Ugyanez volt anyu új párjánál, anyu ivott, bár ő nem bántott, mármint a párja.


A férjemnél sem volt jobb a helyzet, anyja ivott egy ideig, egyszer a férjem találta meg egy kötélen, szerencsére időben érkezett, ő vágta le. No komment.

Anyósom szerencsére az esküvőnk óta nem iszik, anyu sem, de ő amiatt, mert egyedül nem tud elcsászkálni.

2014. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem éltem meg ilyet. Mindig hálás is leszek érte.


Viszont, ha a lakás a tietek/anyukádé, akkor cseréljetek rajta zárat.

2014. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!