Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen félelmetes családi...

Milyen félelmetes családi jeleneteket éltél meg?

Figyelt kérdés

Kérdésemet a múlt éjszaka megélt jelenet ihlette.Anyukám barátja nem akar elköltözni, ês anyukám már nem bírja.Szegény este nagyon sokat ivott , meggyújtott pár mécsest, tulajdonképpen elég sokat egymás mellett és teleragasztotta üzenetekkel a szobát hogy 'menj el' nem akarlak látni stb.Én ezt csak akkor láttam mikor anyukám már lefeküdt , ès megnéztem hogy biztodsâgban van e.

Tulajdonképpen az csak utóbbi idõben láttam tõle ilyen dramatikus dolgokat.


Kívâncsi vagyok ki milyen dramatikus vagy félelmetes helyzetet élt meg családon belül.Szoktam olvasni ilyen történeteket de akinek van kedve vagy csak leírná az nyugodtan tegye.

Köszönöm elõre is.



#család #drâma
2014. aug. 21. 06:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Atyám, fel ne gyújtsa a lakást!!!! Nem a baráttal van ott a baj, hanem anyukáddal is. Szörnyű az alkoholizmus. De annyi leszoktató hely van, főleg egyházakat kellene felkeresni, hogy segítsenek. Tudom, nem ez volt a kérdés. Nálunk szerencsére alkoholizmus nem volt, gyerekkoromban - mivel pénzünk sem igen volt - csak karácsonykor vettünk egy üveg bort, különben sosem.
2014. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Direkt azért néztem meg a szobát miután lefeküdt,hogy nehogy felgyúljon valami,de nem lett semmi baj.Anyukám szerencsére még az alkohollal megtalálja a mértéket csak szegény nagyon szentimentális és ijesztő jeleneteket tud rendezni.


A válaszolóknak köszönöm hogy ezeket az elég kemény történeteket leírták annak ellenére hogy személyes,fájó dolgokról van szó.Ahogy megfigyeltem sajnos a válaszolók szinte mind alkoholista szülőkkel küzdöttek,de talán már túl vannak rajtuk esetleg felnőttek,és ahogy olvastam megbocsájtottak.


Az én történetem úgymond piskóta a többihez képest,és tényleg mindenkit nagyon megbecsülök aki a megélt nehézségeket félre tudta tenni,meg tudott velük birkózni.


Mindenkinek köszönöm hogy megosztotta történetét és bízom benne hogy ez a legtöbbeteknek a múlt és nem a jelen.Mindenesetre igaz az a mondás hogy ami nem öl meg az megerősít.

2014. aug. 22. 20:08
 13/13 anonim ***** válasza:
Vigyázz az anyukádra, nem biztos, hogy nem alkoholista, vagy nem lesz az, ha sürgősen nem rakjátok ki a paliját. Remélem nem közös az ingatlan, mert akkor nem rakhatjátok ki!
2014. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!