Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire?

Miért félek ennyire?

Figyelt kérdés
Hát szóval.. június 10.-én sajnos meghalt apósom. Mivel már a barátommal élek együtt és ugye itthon halt meg nagyon megviselt. Láttam is meg stb.. Azóta érdekes csilingelő hangot hallani a konyhában. Ha egyedül vagyok itthon délelőtt nem is merek kimenni még ételért sem. Nagyon pánikba esek ha meghallom. Kérlek segítsetek. Mit tehetnék?

2014. aug. 13. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned, csak elfelejteni az ilyen hülyeséget.A csilingelés bármitől lehet, de inkább csak a te fantáziádban létezik.
2014. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondold el, ha ott van az apósod szelleme mit csinálhat? Megölhet? Nem hiszem, ha meg mégis megbosszulod őt szellemként. :D Ijesztgethet? Igen. Meg is ijedsz? Biztos. Csak a képzeletedben létezik vagy tényleg ott van? Csak beképzeled? Akkor menj oda és daloljál valami zenét magadnak, engedd el a füled mellett ha valamit hallasz. Esetleg ha van valami állatod vagy valami kedvenc kis dolgod azzal menj oda hátha bátrabb leszel.
2014. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
csak a fantáziád játszhat veled, de lehet hogy megnyugtat ha megnézed hogy mi adja ki a hangot és akkor megnyugszol.
2014. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szerintem elmennék onnan, amilyen gyorsan csak lehet.


Nem a beképzelt hang miatt, hanem mert

- meghalt ott valaki

- láttam meghalni azt a valakit

Egy percig sem tudnék tovább olyan házban élni, főleg, ha szemtanúja voltam. Kísértene a kép, amíg élek.


Off: Mikor az Örsön tavaly belerohant a villamosmegállóba az autó, én hlye odasiettem, hátha tudok segíteni... mind máig szorongva mászkálok arra, látom magam előtt a terhes nőt, a sínen fekvő vérző férfit, a sofőrt, aki azt sem tudja, mi van... és a lépcsőn, amin a halott nő feküdt, nem tudok lemenni azóta sem. Egyszer barátommal voltam, és a 32-es buszhoz az aluljáróból siettünk, hát azt hittem, elájulok, olyan pánikroham (pedig soha nincs) fogott el.

2014. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!