Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy elhagy a párom a...

Félek, hogy elhagy a párom a negativitásom miatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem rég óta vagyunk együtt 8 hónapja , az összeköltözést is fontolgatjuk már. Sőt.. már össze is költöztünk volna ha lenne állásom de nincsen. Másfél hónapja befejeztem az iskolát , a jogosítványom is hamarosan meglesz, de nem találok munkát. Diákmunkákra is jelentkeztem már, rendes állásokra is, személyesen is, mindenhogy . Kezdek egyre csalódottabb lenni, negatívan és búsan látom a dolgokat és félek hogy a párom sem hisz már bennem. Pedig én is ezt szeretném, Őt és a közös életünket, de félek hogy nem fog sokáig várni. Mit tehetnék ? nagyon elvagyok keseredve.

2014. júl. 16. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem hisz benned. Nem szabad önbizalmadat vesztened, az embert az határozza meg, hogy meddig tud küzdeni, meddig tart ki!!

Nem könnyű, de ha tartod a lelket magadban, a párod büszke lesz rád, egész biztos, hogy nem inog meg, hiszen akkor az alapvető tulajdonságaid nem változnak.

Ezek fényében, ha emiatt eltávolodik tőled, akkor más miatt is megtette volna.

Kitartást!!!

2014. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha emiatt elhagy, akkor megspórolsz a jövőben sok szenvedést.
2014. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Másfél hónapja nem kapsz munkát? Ez egyáltalán nem sok idő. Ráadásul a teljesen kezdőket nem is szívesen alkalmazzák. Nem a szakmai járatlanságuk miatt, hanem mert nem szoktak még meg semmilyen közösséget. Szal kezdésnek mindegy hogy mit, vállalj fel bármit, és aztán keresgélj. Egy teljes év is rámegy, hogy célhoz érjél. Tkp. milyen végzettséged van?
2014. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon jól estek. Idegenforgalmat tanultam , felsőfokú végzettséget szereztem belőle, emellett több bizonyítványom is van. Leginkább irodai munkáim voltam (diákmunkák) . Az önéletrajzomban is feltüntettem ezeket. Legszívesebben ebben a munkakörben tevékenykednék, de a ruhabolti eladótól kezdve a call centeres munkákra is jelentkeztem már.


szóval ez a helyzet ..:) Kicsit "féltékeny" is vagyok a volt párjára, mert neki viszonylag jó fizetésű munkahelye van ahol ő részleg vezető.. én meg.. csak vergődök.. egyenlőre .. :)

2014. júl. 16. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, ennél lehetnél derűlátóbb. Lesz jogsi, befejezted a tanulmányokat és lehet, hogy össze is költözöl a barátnőddel, ezek mind nagyon jó dolgok. :)

Munka ügyben: ne add fel, sajnos ehhez kellhet elég sok idő. Én egy évig voltam munkanélküli, elég rossz időszak volt, de mára megoldottam! :) Hajrá!


Ja és ne hasonlítgasd magad az exéhez!!! Azt felejtsd el, nem tudhatod, hogy neki milyen bajai vannak, annak meg van oka, hogy most veled van a lány, nem pedig vele!

2014. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jól estek a kedves szavak, biztos vagyok benne, hogy nektek is köszönhetem , hogy kicsit derűlátóbban kezdtem el nézni a dolgokat és ahogy ez lenni szokott ilyenkor, fel is ajánlottak egy melót, amit elvállaltam , a jogosítványt is megszereztem :) amúgy én lány vagyok :) köszönöm Nektek még egyszer :(
2014. júl. 29. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!