Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, akinek a...

Van itt valaki, akinek a párja több mint 15 évvel idősebb nála?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor írd le nekem kérlek, hogy hogyan ismerkedtetek meg, hogyan fogadták az emberek és most milyen a kapcsolat stb.

2014. aug. 9. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Igen, egy internetes oldalon ismerkedtünk meg 2 hete :)

12L

2014. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért pont 15? Enyém pl. 35-el fiatalabb..nincs ebben semmi :)


50/F

2014. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
So
2014. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
3-as vagyok. Bocs, véletlenül elküldte:) azt akartam írni, hogy sok itt a troll, de nem baj, mindjárt itt a suli:D
2014. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Van egy íratlan szabály, hogy gyk-n soha ne írj ki 11 óra után olyan kérdést, amire komoly választ vársz.
2014. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

5-ös!

Teljesen igazad van:)

2014. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt. Egy helyen melóztunk egy darabig. Összejöttünk, dúlt a love, de rájöttem, hogy nem illünk össze. Kikezdett más nőkkel, amint megtudtam, kidobtam. Ennyi. :)

A környezetemben mindenki elfogadta, de én mondjuk nem igazán foglalkozok mások véleményével.

2014. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

A gyerekem apja 17 évvel idősebb nálam, 19 évesen ismertem meg, a főnököm volt, az emberek jól fogadták, senki nem ütközött meg úgy igazán a korkülönbségen, bár néha elgondolkodtam, milyen képet festhetünk, mondjuk a dokim előtt, amikor 20 éves koromban jött velem a terhesgondozásra. Ma már évek óta nem kommunikálunk egymással, a gyerekünkkel kb. havi egyszer pár órát tölt.


A mostani pasim kereken 20 évvel idősebb, de míg én kb. 5 évvel fiatalabbnak tűnök a koromnál, ő 10 évvel idősebbnek az övénél, így kicsit nagyobb a kontraszt, nehezebben is fogadják el, a családom és barátaim is megütköztek rajta, próbálnak lebeszélni róla. Előfordult már, hogy az apámnak nézték, és olykor éreztem azt is másokon, hogy egy komolytalan viszonynak látják a kapcsolatunkat az öregedéstől kétségbeesett bohém és a fiatal agyatlan kis liba között, akit nyilván könnyű megkapni. Nem érdekel különösebben, sőt, még mosolygok is ilyenkor az embereken. Merő gúnyból olykor el is játszuk ezeket a szerepeket. Vele egy bárban ismerkedtünk meg, szóba elegyedtünk egy cigi mellett. A kapcsolatunk jelenleg felemás, amolyan szenvedélyes se veled se nélküled viszony. Szebb napokon gyereket szeretnénk egymástól. Borús napokon meg megölni egymást.

2014. aug. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!