Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod/férjed tudja, hogy...

A párod/férjed tudja, hogy hány éves vagy?

Figyelt kérdés

Komoly a kérdés, az én páromról most derült ki, hogy most döbbent rá, hogy én fiatalabb vagyok nála, azt se tudta hány éves vagyok.


Minden pasi ilyen figyelmetlen/idi*ta, vagy csak az enyém?


2014. aug. 9. 14:38
1 2
 1/17 tetro ***** válasza:
96%
Attól hogy a te pasid egy idióta attól még nem az minden másik pasi. De természetesen vannak még hozzá hasonlók, szóval kivételezett sem vagy. Mondjuk nem tudni mióta vagytok együtt... Ha évek óta, akkor furcsa. De te választottad őt.
2014. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
az utolsó mondatom egy kérdés volt, nem kijelentés, ott a végén a kérdőjel.
2014. aug. 9. 14:45
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Pfff...persze, hogy tudja. Ez alapvető.
2014. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem régóta, vagytok együtt akkor megbocsátható,hogy nem tudja,de ha hónapok óta nem tudja nem érdekli az több mint fura...
2014. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

ez érdekes :D

erről egy ismerősöm jut eszembe aki nagyon elvarázsolt figura... én simán hülyének nevezem...

szerintem ez gáz, marhára nem figyel rád

2014. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy tudja. Az egész rokonságomnak a születésnapját tudja. Na, nem azért, mert a naptárba be van írva, hanem azért, mert ő figyel a másikra és nem csak létezik egy "rokona", akivel akár napi szinten is találkozhat, ha akar.
2014. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az a furcsa, hogy soha egy szállodában sem kellett helyetted kitöltenie egy bejelentkezőt se? Vagy nem is értem, hogyhogy nem tudja. Vagy nem szoktad emlegetni, hogy mittudomén, '87-es vagyok, az ember szokott ilyesmit említeni?


Figyelmetlen egyébként, vannak ilyen emberek. Én pl. olyan emberek vezetéknevén szoktam percekig gondolkodni, akik tizenéve barátaim:D


27n

2014. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére tudja. :) Mióta vagytok együtt? Elég fura fazon lehet. :D Vagy nagyon el van varázsolva.
2014. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy csak a te párod ilyen idióta, biztos van még egy pár. Az én férjem tudja, hogy másfél évvel idősebb vagyok nála, azt is, hogy pontosan hány éves vagyok. Furcsa, hogy ezt valaki nem tudja, bár főbenjáró bűnnek nem nevezném, mert semmi jelentősége nincs tulajdonképpen a kornak. De el sem tudom képzelni, hogy lehet ezt nem tudni.

26N

2014. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs :D Ugyanmár. Ez esetben, igen csak a Tiéd ilyen. Amikor megismerkedtetek nem jött szoba az életkor? :D
2014. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!