Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a vérszívó,...

Hogyan lehet a vérszívó, kullancs, elviselhetetlen, bosztohó természetű embertől megszabadulni?

Figyelt kérdés

Tudom legjobb módszer a golyó! De az ilyenbe az is kár.

Van egy barátnőn, akinek volt 3évig egy élettársa. Először minden szép majd kimutatta a foga fehérjét. Minden más lett megcsalta, a család vagyonára ,házára, tulajdonára pályázott. Végül megelégelte a kedvesem az egészet és kirakta a szűrét.

De ezzel nem ért véget a móka! Minden nap felhívja a kedvesemek és vallatóra fogja ,mit csinálsz ,hol vagy ...stb? Én mondtam a drfágának már az előnap mikor elküldte, hogy ne vegye fel a telefont, de szerintem már akkor is tartott hogy valami bosszút áll valakin ,vagy valamin (autó,lakás) ezért mindig felvette és kézségesen beszámolt. Persze mikor nálam volt akkor terelt. Lerázni nem lehet mert ha nem veszi fel jön az sms! Majd mivel egy cégnél dolgozunk és mikor egy műszakban vagyunk folytatódik a zaklatás. Olyan munkahelye van hogy ráér 1/2 órákat , 20 perceket lógni és akkor sívja a kedvesem vérét. Szegény nő a hét végére 20 évvel idősebbnek néz ki. Én meg próbálom újra összerakni szegényt. Annyira megviseli és annyira félt hogy azt sem árulta el hogy én vagyok neki. Kapcsolatunk kicsit titkos is. Szinte csak nálunk találkozunk.

A baj a következő:ilyen hogy zaklatás miatt feljelentelek? Lepereg róla. Szerintem nagyon nem lehet megfélemliteni. És a kedvesem is kezd tőle félni mondván hogy lassan elkezd majd fenyegetőzni.

Mit tegyek? Én hűségesen szeretem és nagyon nehéz így látnom hogy szép lassan tönkre megy!


2010. jan. 12. 22:13
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%
Mit jelent az a "bosztohó"???
2011. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!