Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a vérszívó,...

Hogyan lehet a vérszívó, kullancs, elviselhetetlen, bosztohó természetű embertől megszabadulni?

Figyelt kérdés

Tudom legjobb módszer a golyó! De az ilyenbe az is kár.

Van egy barátnőn, akinek volt 3évig egy élettársa. Először minden szép majd kimutatta a foga fehérjét. Minden más lett megcsalta, a család vagyonára ,házára, tulajdonára pályázott. Végül megelégelte a kedvesem az egészet és kirakta a szűrét.

De ezzel nem ért véget a móka! Minden nap felhívja a kedvesemek és vallatóra fogja ,mit csinálsz ,hol vagy ...stb? Én mondtam a drfágának már az előnap mikor elküldte, hogy ne vegye fel a telefont, de szerintem már akkor is tartott hogy valami bosszút áll valakin ,vagy valamin (autó,lakás) ezért mindig felvette és kézségesen beszámolt. Persze mikor nálam volt akkor terelt. Lerázni nem lehet mert ha nem veszi fel jön az sms! Majd mivel egy cégnél dolgozunk és mikor egy műszakban vagyunk folytatódik a zaklatás. Olyan munkahelye van hogy ráér 1/2 órákat , 20 perceket lógni és akkor sívja a kedvesem vérét. Szegény nő a hét végére 20 évvel idősebbnek néz ki. Én meg próbálom újra összerakni szegényt. Annyira megviseli és annyira félt hogy azt sem árulta el hogy én vagyok neki. Kapcsolatunk kicsit titkos is. Szinte csak nálunk találkozunk.

A baj a következő:ilyen hogy zaklatás miatt feljelentelek? Lepereg róla. Szerintem nagyon nem lehet megfélemliteni. És a kedvesem is kezd tőle félni mondván hogy lassan elkezd majd fenyegetőzni.

Mit tegyek? Én hűségesen szeretem és nagyon nehéz így látnom hogy szép lassan tönkre megy!


2010. jan. 12. 22:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell fenyegetni, mert az bosszút vált ki egy ilyen emberből. Ha észreveszi hogy a kellemetlenkedésével uralni és félelemben tud tartani benneteket, akkor soha sem fog lelépni.Van akinek a bosszúálás életcéljává válik.FEL KELL JELENTENI!!!!!!100x!1000x!
2010. jan. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Csavard bele egy szőnyegbe és lökd le a hídról!
2010. jan. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Sajnos mindenkinek igazat adok egy kicsit!

A baj mondonm hogy a csaj fél a mocsoktól és érzem hogy engem is félt ezért titkos az egész. De szerintem ami mégnagyobb félelmet kelt benne hogy ez a bunkó mire képes.

Perzse hogy azért nyomul mert vissza akarja szerezni a csajt.

Sajnos nekem nincsenek olyan barátaim akikel el tudnák vele "beszélgetni"!

Már én is gondoltam rá hogy pl mikor épp szeretkezés közben csörög hogy én veszem fel és közlöm vele a helyzetet. Egyrészt biztos jó lenne hogy észbekapna hogy nem nyomulhat annyira a csajra mert leszarja mivan vele és másnál találta meg a boldogságot. A másik oldalról nézem pedig aza baj hogy tartva attól hogy valami kárt tesz a kedvesemben vagy bármiben ami az ővé! Útolag meg irhatok ide majd olyan kérdést hogy:Talán nem így kellett volna?? Akkor már mindennek mindegy lenne!

2010. jan. 13. 01:38
 14/21 A kérdező kommentje:
Most sem tudok aludni dolgoznak a gondolatok a fejemben annyira édes ,annyira szeretem, annyira kell nekem! De nem tudom mi tévő legyek! Kitől kaphatnék segitséget!
2010. jan. 13. 01:42
 15/21 A kérdező kommentje:

Tudom annál nincs rosszabb ha valaki fél valamitől, vag valakitől. Látva a kedvesem arcát. De a közmondás szerint még mindig jobb félni mint megijedni. Szóval nemtudom. Ma nagyon félt. Többször is el akart menni haza. Gondolva arra hogy talán a mocsok ott olákodik a ház körül és bármire képes.

-Hát hogy tudok én állandó félelemben kapcsolatot építeni? Mást sem látok csak félelmet a kedvesem arcán. Úgy segíitnék neki de érzem hogy kevés vagyok.

Megveretem a mocskot? elöbb utobb felépül és talán engem vagy valaki mást ki kapcsolatban van így velünk megtalálnak és ugyan úgy helybenhagyhatnak! Mert ügye ha nincs figyelmeztetve hogy mihez kösse ,miért kapja akkor nincsis értelme az egésznek ha meg közöljük akkor átesünk a ló másik oldalára. A másik meg nem mehetünk mindenhova 20-an hogy biztonságban legyünk.

2010. jan. 13. 01:57
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Légy FÉRFI!!!! Szedd össze magad, és állj a sarkadra, ne nyafogj! Védd meg a barátnőd, amennyiben erre van szükség!
2010. jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek azzal a válaszolóval, aki azt mondja, hogy ne csodálkozzon a barátnőd, mert nem elég határozott a pasival. mi az hogy nem mondja meg hogy van valakije, vagy ha ezt egyelőre nem akarja, akkor elküldi melegebb éghajlatra egyenesen. Mi az hogy kikérdezi mit csinált aznap.. Nekem is voltak gázos pasijaim, akiből kinéztem hogy konfliktus esetén veszélyes is lehet, de ha határozottan elküldtem, aztán le se szartam, abbahagyták. nem kell vele bunkónak lenni, csak határozottnak. A kettő nem ugyanaz. Ne legyetek már marhák. Persze hogy próbálkozik, ha érzi hogy van esélye. És már miért ne érezhetné, ha a barátnőd ilyen szívélyesen elbeszélget vele.


Szerintem egyelőre ebbe neked nem kell beavatkoznod, hiszen hivatalosan még a színen sem vagy. Ha bekavarsz joggal érezheti a fickó hogy hülyére vette a régi barátnője, hiszen még őt nyilvánvalóan eteti, addig már egy másik hapsival kavar. Ekkor szerintem be fog pöccenni, és ez nem lenne jó. Úgyhogy a bartánő ne szerencsétlenkedjen tovább, hanem egyenesen és határozottan mondja meg mit akar, és ne beszélgessen vele. Az smseket meg ki lehet törölni. na és mi van ha fenyegetőzik vagy csúnyán beszél. semmi, majd abbahagyja.

Mellesleg ha jól olvasom még nem is fenyegetőzött, csak a kisasszony fél ettől. Hát mielőtt megtenné, legyen vele egyenes!

2010. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetertek az elottem szolohoz!
2010. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi a fene az a "bosztohó"?
2010. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Leszállt rólatok vagy még tart?
2010. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!