Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért gondolja hogy...

Sok nő miért gondolja hogy megváltoztat egy "rossz" fíút és majd minden úgy lesz ahogy elképzelik? Miért nem értik meg hogy kutyábóól nem lesz szalonna csak max ideig óráig?

Figyelt kérdés
Saját ismertségi körömből látok ilyet,a srác egy drogos,piálós,minden hülyeségben benne van 30 éves kora ellenére is,tény ennek ellénére dolgozik,de habzsolja a nőket,iszik,drogozik stb stb.A csaj oda van érte,azt gondolja majd ő megváltoztatja.Aki 30 éves koráig nem nőtt ki ebből,az már nem is fog én így gondolom.Vagy lehett ideig óráig megváltozik de bármikor bekattanhat nála valami.Szerintetek miért érdemes egy nőnek ilyen emberekre pocsékolni az időt,miközben csak az idejét húzza vele és csak önámítás amit csinál?
2014. aug. 8. 08:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy általában az önimádó nők gondolkodnak így. Olyan szinten felnagyítják a saját érdemeiket, olyan szinten hiszik hogy ellnállhatatlanok, valamint hogy értük aztán érdemes változni, hogy nem veszik észre mi folyik körülöttük.

Egyszerűen nem hiszik el, hogy a másik számára nem ők lesznek a nagy ők, hogy esetleg ez a pasi nem fog eret vágni ha elhagyja.

Pedig ugye erről szó sincs. Általában ezek a nők a legjelentéktelenebbek, pont a viselkedésük miatt.

Értük senki nem fog megváltozni.

2014. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Tregereth válasza:
90%
A saját álláspontom kinyeréséhez annyiban módosítanám az utolsó választ, hogy szerintem nem feltétlen érzik magukat különlegesnek ezek a nők, csak annak akarják. Reménytelen romantikus lelkek, akik az amcsi cukorszirupfilmekben látott "rosszfiúból az átlagcsaj kedvéért tündéri pasas lesz" klisét kivetítik a valóéletre, mert a lelküknek jólesik elhinni, hogy velük is megtörténhet. Persze biztos ezer meg egy oka lehet még ennek a hozzáállásnak, párat fel is soroltak előttem.
2014. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

egy rendes dolgos tündibündi férfi sem jobb, amikor pl félrelép, vagy otthagyja párját teljesen..


szóval nem ilyen paraméterek alapján kell választani

2014. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem volt ilyen a rokonságban, bár nem így történt. A férfi egy nőcsábász, kalandor volt, aki kiszemelte magának a rokonomat, aki egyébként hívő, így nem adta magát oda. A férfit elkezdte frusztrálni a dolog, futott a lány után, mert nem volt még olyan, hogy nem kapta meg, amit akart, ráadásul különlegesnek érezte valahol. Aztán mondta a rokonom, hogy akkor hajlandó adni neki egy esélyt, ha megváltozik. Elkezdtek beszélgetni, és rájött, hogy a vallás és a hit hiányzott az életéből (nem szektásak, teszem hozzá, vallásosak, de nem bigottak egyáltalán!), ezután eljegyezte, már 9 éve, hogy boldog házasok és van két szép gyerekük :)

De persze én is tartom, hogy ezek a változások többnyire ideig-óráig tartanak, ritka az ilyen szép történet.

2014. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*otthagyja párját terhesen
2014. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14es delikvens biztios tepedt volt, csak a rosszé változnak meg. a jók senkit nem kapnak:(
2015. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!