Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Idegbeteg a párom?!

Segítség! Idegbeteg a párom?!

Figyelt kérdés

Azt hiszem eljutottam a mély pontra. Kezdek teljesen kiábrándulni a páromból de nem merem elmondani neki mert félek a reakciójától. Bántani soha nem bántott (akkor azonnal tipliznék), de a megnyílvánulásaiból simán kinézem.

Rettentő hangulatváltozásai vannak. Pillanatok alatt úgy fel tudja húzni magát minden kis apróságon amin más csak nevetne. Olyankor csapkod és durván káromkodik. Sajnos nem veti meg az italt, mindennap iszik sört és egy héten egyszer be is rúgik, amit én egyáltalán nem bírok elviselni. Ilyenkor undorom tőle és ezen rengeteget veszekszünk.

Van egy 7hónapos babánk akit nagyon akartunk és mindketten imádunk de neki semmi türelme hozzá. Csak én foglalkozok vele, a házimunkában is alig segít. Ha segit is, egy idegbeteg pillanataban felhándigálja. Mondok példát. Tegnap hazajött melóbol, mondom lemegyek udvarra nyugodtan megiszom a kis kávém, 10 perc! az egész. Feljövök tiszta idegbetegen rámförmed hogy én mi a sz@rt vagyok lenn fél órát elesett a gyerek nem igaz nem hallom hogy ordit, te meg nyugodtan lenn kávézgatsz... Másik pelda, kimegyek mosogatni, addig játszon ő a gyerekkel, 5perc múlva már jön hogy milyen tetü vagyok, két tányért 50percig mosogatok...

És ez csak két példa, rengeteg ilyen van, amit én egyre nehezebben viselek, kiábrándulok miattuk belőle, ja és akkor még legyen kedvem szexelni, meg miert nem öltözködöm csinosabban stb...

Úgy érzem ő nekem csak nyűg, nem tudok és nem is akarok ennyi "szerepben" élni. Ő utána is csak pakolnom kell stb.

És nagyon sűrűn feszült, ugyhogy én már sokszor előre félek ha jön a hétvége (mert akkor inni kell) és olyankor nagyon veszekszünk. Én nem akarok ilyen életet, nem ilyet képzeltem el. Már mondtam neki sokszor, de ő soha nem fog megváltozni, pedig amugy szeretjük egymást de ez ehhez már lassan kevés lesz azt hiszem :(

Volt még valaki ilyen szituban? Mi lett belőle? Együtt maradtatok vagy külön váltatok?


2014. aug. 6. 06:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ott hagynám. Nem várnám meg, hogy rám vagy akár a gyerekre kezet emeljen. Mert megtörténhet, hogy egyszer annyi alkohol lesz benne, hogy minimálisan sem tudja majd kontrollálni magát. Volt ilyen nálunk a családban. Ne akard, hogy a gyerekednek azt kelljen nézni egész életében, hogy az apja üvölt az anyjával és veri, az anyja meg sír. Én sokkal boldogabb lennék, ha az én anyám anno nem várta volna meg és nem tűrte volna el az ütlegeléseket. Nem tudnál esetleg a szüleidhez költözni ideiglenesen, amíg kicsi a babád? Aztán keresni egy lakást magatoknak, ha megoldható esetleg...
2014. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Azóta mi lett veletek?
2016. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Adamka1119 ***** válasza:
Remelem azota is vele vagy te valasztottad !
2016. márc. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott amíg lehet, mert végül is most sem segít a gyereknevelésben tehát minek vagy vele? Ebből nem fog semmi jó kisülni a gyereked meg lelki beteg lesz mire felnő. Nekem ugyanilyen mocsadék volt apám és alig vártam, hogy elváljanak a szüleim, de várnom kellett rá 16 évet és azalatt tönkretett az a szemétláda.
2018. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező!: Szerintem ez az Adamka azt akarta írni, hogy ott b***stad el, hogy összejöttél vele. Ha meg iszik az már nem a te problémád azt már nem tilthatod meg neki, ha annyira akar úgy issza el az agyát, ahogy csak akarja ezen nem érdemes veszekedni vele. Viszont addig tiplizzetek onnan, amíg nem késő, s esetleg részeges indulatában valamelyőtökbe bele nem állítja a nagy kést. Krimi, és bűnügyi műsorokból is rengeteg ilyet lehet látni, mint például az egyik krimi csatornán az INVESTIGATION Discovery Channel ahol az áldozatok az erdők, tavak, vagy folyók mélyén végzik feldarabolva s vannak államok, ahol ezekért halálbüntetést szabnak ki az elkövetőkre az életfogytiglan helyett. Úgyhogy én csak azt tudom tanácsolni ilyen helyzetben, hogy addig lépj, amíg ez a helyzet nem fordul komolyabbra.
2018. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!