Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Idegbeteg a párom?!

Segítség! Idegbeteg a párom?!

Figyelt kérdés

Azt hiszem eljutottam a mély pontra. Kezdek teljesen kiábrándulni a páromból de nem merem elmondani neki mert félek a reakciójától. Bántani soha nem bántott (akkor azonnal tipliznék), de a megnyílvánulásaiból simán kinézem.

Rettentő hangulatváltozásai vannak. Pillanatok alatt úgy fel tudja húzni magát minden kis apróságon amin más csak nevetne. Olyankor csapkod és durván káromkodik. Sajnos nem veti meg az italt, mindennap iszik sört és egy héten egyszer be is rúgik, amit én egyáltalán nem bírok elviselni. Ilyenkor undorom tőle és ezen rengeteget veszekszünk.

Van egy 7hónapos babánk akit nagyon akartunk és mindketten imádunk de neki semmi türelme hozzá. Csak én foglalkozok vele, a házimunkában is alig segít. Ha segit is, egy idegbeteg pillanataban felhándigálja. Mondok példát. Tegnap hazajött melóbol, mondom lemegyek udvarra nyugodtan megiszom a kis kávém, 10 perc! az egész. Feljövök tiszta idegbetegen rámförmed hogy én mi a sz@rt vagyok lenn fél órát elesett a gyerek nem igaz nem hallom hogy ordit, te meg nyugodtan lenn kávézgatsz... Másik pelda, kimegyek mosogatni, addig játszon ő a gyerekkel, 5perc múlva már jön hogy milyen tetü vagyok, két tányért 50percig mosogatok...

És ez csak két példa, rengeteg ilyen van, amit én egyre nehezebben viselek, kiábrándulok miattuk belőle, ja és akkor még legyen kedvem szexelni, meg miert nem öltözködöm csinosabban stb...

Úgy érzem ő nekem csak nyűg, nem tudok és nem is akarok ennyi "szerepben" élni. Ő utána is csak pakolnom kell stb.

És nagyon sűrűn feszült, ugyhogy én már sokszor előre félek ha jön a hétvége (mert akkor inni kell) és olyankor nagyon veszekszünk. Én nem akarok ilyen életet, nem ilyet képzeltem el. Már mondtam neki sokszor, de ő soha nem fog megváltozni, pedig amugy szeretjük egymást de ez ehhez már lassan kevés lesz azt hiszem :(

Volt még valaki ilyen szituban? Mi lett belőle? Együtt maradtatok vagy külön váltatok?


2014. aug. 6. 06:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom van az éremnek egy másik oldala is, ami itt sosem fog kiderülni, gondolom jár a párod dolgozni, Te meg nem, és kikészíti a munkája.

Lehet, szed gyógyszert, egészségileg nem oké teljesen, egy házasélet nem csak az örömökről szól, meg ha a másik bajban van, akkor nem a GYK-ra kell szaladni egyből, megerősítést kapni abban, hogy igen, hagyd el azonnal, hanem esetleg segíteni neki.

2014. aug. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Na és akkor mi van ha jár a párja dolgozni?A kérdező is dolgozik,még ha otthon is.jó hogy nem ki kell nyalni a seggét mert dolgozni jár.A munkahelyi vagy akármilyen feszültségét ne a családján verje le.A gyerek az övé is.Nehogy már ne lazíthasson 10percet mert ő idegbeteg.Egy 7 hónapos baba már eléggé letudja szívni az anyja energiáját,egész nap ketten vannak.Neki is jár egy pötty gyerek mentesség, ne már apuka bele pusztuljon foglalkozzon a gyerekével.Az ivást meg már ne is említsem.jó hogy hülye.valóban nem fog megváltozni.Azt a kis szabad idejét is inkább a pohár emelgetésével tölti.Mondd el neki magyarul ha nem változtat magán, a helyzeten te befejezted.talán hat rá.
2014. aug. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem megerőltető a munkája. Ugyanott dolgoztam mint ő a baba előtt. Nem szed semmilyen gyógyszert, nincs semmi betegsége. Ő csak egy lelkisérült, aki nem engedi hogy segitsenek neki. A sör a legjobb barátja. Sajnos.

A GYK-ra meg azért írok mert nem tudom kivel megbeszélni ezt , és jó lenne valaki olyan írna aki nem egyből engem hurrog le, hanem olyan aki volt, van hasonlo szituban.

Kedves valaszolo te nyilvan nem, ugyhogy nem is kellett volna kommentelned, de azért köszönöm

2014. aug. 6. 06:50
 4/25 anonim ***** válasza:

De harapós a kedv így kora reggel.:D

Kérdezd meg mi bántja igazából.

2014. aug. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm második válaszoló. Ez már mindjárt ertelmes válasz volt. Jobban is erzem magam
2014. aug. 6. 06:52
 6/25 A kérdező kommentje:
Kedves 6os! Igen mást sem csinalok mint eszem a sajat főztöm. Te pedig máshol éld ki a nőgyűlöletedet. Sok feszkó van bennetek is látom. Mit is várok? Elb@.zott egy világ ez, elb@.zott emberekkel sajnos. :(
2014. aug. 6. 06:57
 7/25 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan meg kell vele beszélned!Ha nem változtat ne maradj vele.A pici babának sem jó ha érzi a feszültséget.Gondolom ennyi idegeskedés mellett már tejed sincs,nem szoptatsz.Ez nem élet így.Ülj le vele és mondd el neki amit ide leírtál.
2014. aug. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%

A párod nem fog megváltozni. Felelőtlenül vállaltál egy ilyen férfitől gyereket,

Vagy elválsz és megpróbálsz egyedül élni a gyerekkel, vagy megvárod, amíg el is ver.

2014. aug. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Szerintetek egy ilyen ember előbb utóbb képes lenne megverni ? Mert leginkább én is ettől félek.
2014. aug. 6. 07:07
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen!Egyszer majd úgy eldurran az agya,hogy megüt.Vagy egy pohárral többet iszik a kelleténél.Ez már nem csak rólad szól,a babádat kell nézned!Ennél már az is jobb,ha egyedül vagy,nem gondolod?
2014. aug. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!