Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom Édesanya idegbeteg?!...

A párom Édesanya idegbeteg?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

AMikor megismerkedtem a párom Édesanyjával minden rendben volt, el tudtunk beszélgetni, kedves voltam hozzá, de aztán egyre többször éreztette velem, hogy felesleges vagyok. Sajnos ő és a férje 9éve elváltak, szerintem szerintem az anyja nem tudta kiheverni a válást, nyugtatót szed, ideges, feszült sokszor, oknélkül kiabál, a volt férjét ócsárolja primtív szavakkal, ami nagyon idegesít, mert mind a ketten tehetnek arról, hogy elváltak, de ezt az anyja nem ismeri be magának sem.

Pár hónappal később volt az első alkalom, amikor náluk töltöttem a hétvégét, hogy iszik. Bűzlött a pálinkától, szinte menni sem bírt, erőszakossá vált, nekem sírt...szörnyű volt látni. sajnos többször is láttam részegen otthon, de Ő azt állítja, hogy teljesen jól volt..

Eltelt pár hónap, nem jártam sokszor náluk, de úgy veszem észre megpróbál elszakítani a páromtól, mert kitalál rólam pletykákat a volt kapcsolataimról, amiket a páromnak mond. Mi is egyre többet veszekszünk. Azóta ki is lettem tiltva a lakásból, egyszer fenn jártam, és üvöltve mondta, hogy takarodjak el..sehol nem leszek a páromnak, amikor Ő még mindig ott lesz neki.


Úgy érzem a volt férjét látja benne.. s nem bírja elviselni, hogy a fia mást szeret.


Mit tegyek? ez borzalmas, kezdem megunni ezt az egészet...:(


2009. okt. 7. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem sokat tehetsz ebben az ügyben, ezt a párodnak és az anyjának kell lejátszania. Nem túl jó ilyet leírni, de vagy megszoksz vagy megszöksz.
2009. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia!Volt hasonlóban részem,a piát leszámitva.Tudom milyen elkeserítő:( Ezek a depresszió jelei.Te sajnos ez ügyben nem sokat tehetsz.Pároddal kell megértetni,hogy ez betegség és neki kell rávenni az édesannyját,hogy vegyen igénybe orvosi segitséget.De itt az italt is kell kezelni,hiszen ha felírnak neki depresszió elleni,vagy nyugtató hatású gyógyszert akkor félő,hogy az itallal keverni fogja és onnan kezdve tragédia a történet.Számodra annyi a tennivaló,hogy közöld a párodda azt is,hogy mi a te fájdalmad és ha igazi a szerelmetek akkor ketten találtok megoldást erre a családi problémára.Ha szebb kilátásokat szeretnél,akkor a szülöktől,anyóstól távol éljetek.Ez örökös aranyszabály.Ebből soha ne engedj,mert rámegy a kapcsolat.Remélem segítettem.Sok sikert.
2009. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én anyám is megprobált szétválasztani minket elég durva modszerekel, de nem sikerült neki.és már ott járunk hogy 9 év házaság és két szép gyerek.ugyhogy ha szeret a párod nem tud az anyos jelölt közétek állni.fel a fejel,beszéld meg a párodal hogy kezeltese magát az anyja
2009. okt. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a párod és az anyja ügye. Ha a párod nem vállalja fel a konfliktust az anyjával szemben, és nem áll melléd, akkor veszett fejsze nyele. Ez esetben a lehető legjobb, amit tehetsz, hogy otthagyod őket, mert egy olyan emberrel élni, aki veled szemben folyton az anyjának ad igazat, merő kínszenvedés.
2009. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem is arról van szó, hogy nem állna mellém, mert ha így lenne már rég otthagytam volna.

Csak egyszerűen kibírhatatlan az Anyja viselkedése, hogy folyamatosan hátbatámad, megpróbál minket elválasztani egymástól, hogy csak az övé legyen a 22 éves Kicsi Fia.

2009. okt. 8. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!