Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés bennem iránta?

Mi ez az érzés bennem iránta?

Figyelt kérdés

Amikor meglátom a barátomat olyan végtelen gyengédség fog el... csak ölelném, és puszilgatnám egyfolytában...bújnék hozzá, simogatnám, túrnék a hajába... :$:)

(Meg is teszem) De különös érzés... olyan mintha fel tudnám falni akár a szememmel is, még sem a szexre gondolok. Remélem értitek. 2,5 hónapja járok vele


2010. jan. 11. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
szerelmes vagy...... vagy ez nem nyilvánvaló?
2010. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezt nevezik rózsaszín ködnek!
2010. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

omg. ezt most komolyan kérdezed? vagy nincs más akivel megbeszélheted és itt kell feltenni ? :D

igen szerelmes vagy belé, ez egy biztosabb jele annak

2010. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Vagy csak egy fellángolás, aztán majd két hónap múlva elmúlik... Amúgy teljesen jó szándékkal mondom, próbálj meg a földön maradni, és elhessegetni a rózsaszín ködöt, mert általában ilyenkor koppan az ember legnagyobbat! :(
2010. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen engem is egy ilyen után csalt meg a volt barátom...
2010. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem meg a férjemnek nem sikerült ezt elhessegetni eddig, pedig már több, mint 20 éve vagyunk házasok...
2010. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én is ezeket az érzéseket érzem a kedvesem iránt. Ölelgetem, simogatom, csókolgatom és persze felfalom a szememmel. Igaz én sokat voltam egyedül és vágytam mindig egy társra kit úgy igazán szerethetek. Lassan haladunk előre a kapcsolatban de minden perc amit együt töltünk imádok és úgy vagyok vele hogy sosem múljon el. Mindent megteszek hogy boldognak, mosolygósnak lássam. Imádom mikor mosolygós szemébe nézhetek,és sikerül boldoggá tennem,ha egy kicsit is.

Kérdésre válaszolva, Szerintem nem csak egy fellángolás, hidd ,hogy "Ő" az igazi és tégy mindig úgy hogy sosem csalódjon benned. Tarts ki és mutasd meg mennyire is szereted. Ne hagyd hogy kialudjon a benned égő láng. Légy mindig szerelmes!

2010. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen a szerelem de vigyázz ne hogy túlzásba essél nehogy sok legyen a barátodnak a túlzott szeretgetés!
2010. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Teljesen egyértlemű ,hogy szerelmes vagy.

Hány éves vagy?

2010. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

16 éves vagyok:) Ő 19:)

2010. jan. 11. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!