Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég vagyok e neki a biztonság...

Elég vagyok e neki a biztonsághoz?

Figyelt kérdés
Van egy kislányom, egyedül nevelem, egyke és az is marad. Kérdésem. Ettől a kemény Világtól meg tudja e védeni őt az a tudat, hogy van neki anya vagy ez nagyon kevés, hisz másokat családi háló, hálózat vesz körbe. Ők sokkal magabiztosabbak, mig a kislányom majd mindenkihez odacsapódik, hogy egyáltalán legyen társasága és szeresse valaki, de majd rá kell jönnie, hogy abarátok ideig óráig kis időre tudnak társak lenni, hazamenni egyedül kell. mi lesz igy vele?
2014. júl. 30. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincsenek szüleid, rokonaid? Teljesen egyedül állsz a világban?

Egyébként a egy jó barát sokszor ezerszer többet ér egy rokonnál.

2014. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oszt apuka hun van?
2014. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek. És apuka lelépett, nem kiváncsi természetű. Igen, kedves, van olyan, aki teljesen egyedül van a Világban. Pont ezért kérdeztem. Valószinüleg te nem vagy egyedül, ezért tudsz ilyen magas lóról beszélni másokkal, mert te védve vagy, biztonságban vagy.
2014. júl. 30. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Nem bántásnak szántam, amit kérdeztem, csak nem volt egyértelmű a leírásodból.


Talán éppen attól lesz életrevalóbb a kislányod, hogy idővel észreveszi, csak Rád és saját magára számíthat.

Amúgy pedig az élet kiszámíthatatlan, soha nem tudhatod, mit hoz a holnap.

2014. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy normális, szerető anya hidd el, elég lesz neki.

Az igaz barátok pedig néhány esetben sokkal többet érnek, mint bármely rokon.

2014. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Gyerekek, ne nyomassuk már ezerrel a h*lyeséget.

Nem, nem lesz frankó, hogy apuka lelépett. Nagyon nem lesz frankó. Egy gyereknek szüksége van az anyai és az apai modellre is. Amit a kérdező tehet, hogy odafigyel rá, amennyire tud. Aztán hogy mi lesz, majd elválik.

2014. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a felállás. Boldog családban élek, fiatalon se nagyon csapódtam úgy oda valahová, volt társaságom, de soha nem kuncsorogtam szeretetért. Ez szerintem természetfüggő.
2014. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ha bármi gondja is lesz, az nem azért lesz, mert csak egy szülője van, hanem azért, mert az az egy is ilyen negatívan és antiszociálisan szemléli a világot.

nyílj ki, ha jót akarsz neki.

2014. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!