Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Párod melyik oldalán alszol?...

A Párod melyik oldalán alszol? És milyen pózban?

Figyelt kérdés

Én a jobb oldalán alszom. Ő hanyatt fekszik, én meg felé fordulva és a mellkasán van a fejem, Ő meg átölel a karjával.

Aztán éjjel sokszor elzsibbadunk és hol Ő, hol én fordulunk el és átöleljük a másikat hátulról, de van olyan is, hogy háttal vagyunk egymásnak.

De a kiindulási pont mindig a legelső.


Ti hogy alszotok?


23/L


2010. jan. 11. 00:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi össze vissz, van, hogy a jobb oldalán van, hogy bal.De legtöbbször én alszok kívűl,mert én kelek fel előbb,de ha bealszok akkor álltalában akkor hagyja, hogy belül aludjak.Álltaláb oldalt fekszik a fal felé(ez is változik,mert mindig cserélgetjük), álltalában oldalt alszunk, aztán ő 5 perc múlva már a hátán alszik, van, hogy átölel,de van, hogy inkább kényelmesen egymással háttal alszunk, ha rosszat álmodok egyből hozzá bújok, hogy hozzáérjek és érezzem, hogy ott van :)

25/L

2010. jan. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A párom jobb oldalán alszom, ugyanabban a pozícióban, mint ti. Aztán félálomban mind a ketten helyezkedünk, mivel a párom az oldalán tud jól aludni, én meg hason. De ahogy megébredek rögtön visszaáll az első pozíció.


21/L

2010. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
06:48-as: ez vicces:-). Nálam a jobb, nála a bal oldalán alszom. Ő általában az oldalán, nekem háttal, ritkán hanyatt, hason nem, mert nagy neki:-). Én hol oldalt, hol hason, elég nyugtalanul. Éberből félálomba hanyatt szoktam zsibbadni. Ő nem szereti, ha hozzáérnek, én néha azért a fenekemet kicsit odatolom:-).
2010. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:-)
2010. jan. 11. 20:09
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a párom felett alszom, magzati pózban, ő pedig az ágy alatt fekszik, leeresztve. :D
2010. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én párom bal oldalán alszok.Mivel hétköznap 3-4 körül megy dolgozni így hamar elalszik,én pedig még fent vagyok minimum 3-4 órát.De mikor elalszik általában átölel vagy megfogja a kezem,mert szerinte ez biztonságot ad neki és jobban alszik:) Hétvégente elalvás előtt sokszor beszélgetünk az általad leírt pózban.Aztán ha elálmosodunk jó éjt puszi(anélkül soha se alszunk el) és kinek ahogy kényelmes:) de éjszaka mindig észreveszem hogy vagy teljesen hozzám "tapadva" alszik,vagy lábát,kezét rakja rám.Még ilyenkor is tudnia kell hogy mellette vagyok :))
2010. jan. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen még én is úgy aludtam ahogy Te! De most már a bal oldalon és minél távolabb, sőt szívem szrint külön szeretnék! (én szeretnék sokáig olvasni, tv-t nézni, mikor hogy, ő nem, és mindig a lámpát kapcsolgattatná le)
2010. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Attól függ h ő alszik nálam vagy én nála. Általába egymáson alszunk aztán ez változik, felébredünk összebújunk és ez így megy éjszaka:D
2010. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Jobb oldalán a páromnak, hason!!! Mióta megszületett a kisfiunk nem győzöm bepótolni a hasonalvást:):)

Ő legtöbbször felém fordul és átteszi a lábamon a lábát, de előfordul, hogy a másik irányba fordulva alszik el.

2010. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
jobb oldalt. ő oladlt fekve, én háton. összebújva nem szeretünk, én sokat mocorgok.
2010. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!