Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Párod melyik oldalán alszol?...

A Párod melyik oldalán alszol? És milyen pózban?

Figyelt kérdés

Én a jobb oldalán alszom. Ő hanyatt fekszik, én meg felé fordulva és a mellkasán van a fejem, Ő meg átölel a karjával.

Aztán éjjel sokszor elzsibbadunk és hol Ő, hol én fordulunk el és átöleljük a másikat hátulról, de van olyan is, hogy háttal vagyunk egymásnak.

De a kiindulási pont mindig a legelső.


Ti hogy alszotok?


23/L


2010. jan. 11. 00:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a bal oldalán. Általában neki háttal, aztán éjszaka ez változik :)
2010. jan. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mielött elalszunk mi is úgy fekszünk ahogy ti.Vagyis ő hanyatt,én a mellkasán és beszélgetünk.:) Sajnos ma nincs itt :((( De amikor elálmosodunk,akkor jó éjt csók és mindenki felveszi a magának kényelmes pózt,általában a fenekünk összeér.Aztán úgy alszunk.Nem tudok ölelkezve aludni és ha tényleg elalszom,akkor úgyis forgolódom,nem akarom felébreszteni,ezért sem célszerű,hogy nagyon egymáshoz érjünk,hogy ne ébresszük fel a másikat.De irigylem ahogy ti alszotok,jó ha valaki azt tudja kivitelezni :)
2010. jan. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, melyik oldalán fogok, de az utóbbi évek tapasztalata, hogy vagy teljesen hason fekve, vagy - ha nem kapok rendesen levegőt - teljesen hanyatt fekve tudok elaludni.
2010. jan. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Már régebben is vt egy ilyen kérdés, akkor még azt írtam, hogy senkivel nem tudok egész éjjel összebújva aludni, mert eddig így is volt, vagy az én hibámból vagy a a partneréből. Azóta találtam valakit, akivel igen :) A jobb oldalán, a karjára/mellkasára fekve, ő hanyatt, vagy velem szembefordulva oldalt, és átölel. A 100 kilós kigyúrt exem elzsibbadt, nyavalygott, hogy szálljak le, nehéz a fejem - ő meg (vékony srác) teljesen jól bírja, és szeret így aludni. :) Nélküle már nem is tudok rendesen aludni! :)
2010. jan. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó az oldal is meg a póz is.
2010. jan. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Párommal nem alszok együtt mert csak egyedül tudok aludni és csak hason.

25L

2010. jan. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Párom jobb oldalán alszom, a kiindulási póz vagy az, amit te is leírtál, vagy többnyire inkább kiskifli-nagykifli. Én vagyok a kiskifli. :) De alvás közben nem szoktuk ezt tartani (mindketten elég forgolódósak vagyunk), reggelente ébredésnél már nem vagyunk összebújva.
2010. jan. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A párom jobb oldalán,vagy rá fekszek a mellkasára vagy kis kiflibe:)) Aztán ha zsibbadunk akkor a párom hason én meg magzati pózba.De mindig fogja valamimet,vigyáz rám:)))
2010. jan. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

párom jobb oldalán,elaludni vagy ugy hogy én háton,ő meg hason,félig rajtam,vagy ő hason kifele fordulva,én meg félig ráfeküdve a vállára

éjszaka meg kiskifli-nagykifli,mikor merre fordulunk,vagy én hason,ő félig rámfeküdve,annyira bujik (tul sok horrort nézünk,igy nem fél:D)

reggel viszont ő ébred hamarabb,hozzámbujik,és puszilgatva ébreszt

L

2010. jan. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg beszélgetünk, addig a vállán van a fejem. Alváshoz kifli-pózt veszünk fel. Amikor elaludtunk, akkor indul az üldözéses verseny. Én hason tudok csak aludni, ezért álmomban odébb fészkelődök. A párom-amint nem érzi hogy ott vagyok-keresni kezd.Addig fészkelődik, amíg a nyakamba nem fúrja az orrát. Aztán én odébb kicsit, ő utánam. Amikor elfogyott az ágy, a háta mögé fekszem(ott jó sok hely van), erre megfordul és arra kezdünk vándorolni. Szerintem nyomkövető van benne:DDD
2010. jan. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!