Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bírhatom ki?

Hogyan bírhatom ki?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy a testvérem május elsején elment külföldre 6 hónapra, ami most július végén lesz 3 hónapja.Apám két hetente jár haza, anyám még most ment el 7 hétre külföldre így most egyedül vagyok 5 teljes napja már most kivagyok.Éjjelente alig tudok elaludni esténként sírógörcsöt kapok még nem voltam egyedül ilyen hosszú ideig ezért van minden.Van egy nagyanyám aki szó szerint terrorizál a másik meg néha jön át hozzám...végső elkeseredésemben nem tudtam hova írni senki olyan nincs akivel megtudnám beszélni...Válaszaitokat köszönöm!
2014. júl. 24. 20:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
15/L Ez lemaradt.
2014. júl. 24. 20:07
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Első kérdésem az lenne, hogy hány éves vagy?


Mit értesz terrorizálás alatt? Beszélsz telefonon anyudékkal? Esetleg te nem tudod gyakrabban meglátogatni a másik nagyit? Mi van a barátokkal, ismerősökkel, esetleg további rokonokkal?

Megértem, hogy nehéz elsőre így egyedül maradni, esetleg próbáld lefoglalni magad sportolással, olvasással, régóta halasztgatott teendőkkel, akár filmnézéssel, főzőcskézéssel. Nekem ezek váltak be :)

2014. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első kérdésemet tekintsd tárgytalannak
2014. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Èn amikor egyedül vagyok akkor filmeket nèzek (mondjuk èn max 1 napra szoktam egyedül maradni, de azt jól kihasználom) vagy kutyát sètáltatok, de ha már nagyon fèlsz akk ölelj át egy plüssállatot, hidd el az segít (horror filmek utáni èjszaka szoktam ezt csinálni)

14/l

2014. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok beszélni velük mert nincs pénz a telefonomon..a nagyanyám meg kihasználja hogy nincs itthon senki és azt hiszi a csicskája vagyok..naponta minimum négyszer bejön csináld ezt menj el ide meg oda..boltba is dög elmenni de a másik utcába azért eltud menni a "barátnőjéhez". Ezzel semmi gond nem lenne segítek mert muszáj de a hisztijei..kikészít minden egyes nyáron.
2014. júl. 24. 20:47
 6/11 A kérdező kommentje:
Délelőttjeimet én is filmezéssel töltöm viszont horror filmet kihagyom mert hajlamos vagyok ezt azt oda képzelni nem is nagyon szeretem :)
2014. júl. 24. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
hát te hülye vagy, én sírnék örömömben ha ennyit lehetnék a szüleim nélkül! szavazzatok le nyugodtan
2014. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az te vagy :D
2014. júl. 24. 21:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Anyukad miert ment el kulfoldre?


Komoly felelotlenseg egy 15 eves gyereket hetekre magara hagyni. Nincs senki, akihez atkoltozhetnel?

2014. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha éjszaka félsz, akkor menj át hol az egyik, hol a másik nagymamához aludni, néha hívj át barátnőt, osztálytársat, vagy te menj valamelyikhez. Biztos be lehet úgy táblázni, hogy sose aludj egyedül.

Napközben meg kösd le magad, akkor biztos nem fogsz félni.


Amúgy tényleg érdekes szülői hozzáállás, hogy 15 évesen ilyen hosszú időre otthagynak. Kíváncsi lennék a sírógörcsökhöz meg a nem alváshoz mit szólnak...

2014. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!