Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Balesetem miatt nem bírhatom...

Balesetem miatt nem bírhatom az ütést?

Figyelt kérdés

sziasztok régebben bokszoltam akkor bírtam az ütést

abba hagytam közbe volt egy balesetem

ahol annyira bevertem a fejem a betonba hogy kitört egy fogam a többi fogam mozgott eltört az orrom elfeldült az orr sövényem szét nyílt két helyen az orrom eltört a kezem,


azóta mikor ütnek bokszon mintha belülről az egész fejem megfájdúlna nem vagyok még hozzá szokva vagy akkora ütést kapott a balesetbe hogy tönkre ment benne valami?

mit gondoltok?


2013. dec. 21. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ezzel elnézhetnél a neurológiára első körben.

lehet szervi probléma,vagy poszttraumás stressz is ilyen szintű baleset után.

és edz fejvédőben.

ahova én jártam régebben,ott elég gyakori volt az enyhe agyrázkódás,uh amíg nem jött helyre egyáltalán nem volt cink a fejvédőben sparringolás,volt majdnem mindenkinek és amikor gond volt,akkor hordta egy hetet.

2013. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nincs poszttraumás stresszem sőt jót is tett ilyen szempontból egyátalán nem félek az ütéstől mert ha ezt így megúsztam csak ennyivel akkor azt is megúszom ha fejen ütnek nem félek tőle,

amúgy tavaly januárba volt ez a eset

2013. dec. 22. 00:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Le lehetne tényleg térképezni a fejedet, hogy rendben gyógyult-e minden.


Aztán hajolj el többet az ütések elől, esetleg netán ne a te fejedet üssék, ha kellemetlen akkor van hozzá motivációd, nemdebár?

2013. dec. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!