Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt épp ésszel...

Hogy lehet ezt épp ésszel kibírni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszak nagyon rossz volt, megromlott a 13 éves kapcsolatom a párommal, mondhatni a gyerek tart minket össze. ill. ez tény. Erre tetőzik még , hogy borzalmas szar a munkahelyem és ott is sok a feszültség, összeugranak és rajtam csattan, mert nem állok senki oldalára. Szeretnék váltani, de sajnos nem találok semmit és ez kiborít, diplomám van, de takarítok, mert más nem volt a számlához, meg pénz kell. De a szakmáim egyikében sem tudok elhelyezkedni és ez lelkileg megöl. Ehhez kapok még egy gonosz mostoha apukát, aki folyton mar, mert hülye vagyok, meg munkakerülő.. hiába mondom, hogy ledolgozom a magam idejét, (6) az alatt többet dolgozok mint ő nyolban, de nem, én munkakerülő senki vagyok. mert takarítok. és már 30 vagyok... Kivagyok idegileg, hogy nem tudok a szakmámban elhelyezkedni, sehova nem hívnak be.. erre még ő is belém rúg. Mert ő már nem fog rajtam segíteni.. megkérdeztem mit??? nem adott pénzt, nem tartozok neki, semmi.. ez tegnap volt, nagyon nagy veszekedés.Az összes szomszéd a kiabálást fülelte, zengett minden. Aki nem tujda nem ismer még el is hiheti, hgoy ő tart el.. (mindenkinek elmondta, hogy vett nekem egy drága telefont... igen ez így van, csak azt nem teszi hozzá, hogy az ő nevére ment, de én fizettem ki..) Aztán ma a munkahelyemen volt még egy vita. kolleganőm belém kötött nem volt igaza, mindenki mondta, de lelkileg már sok. Erre hazajövők és azt látom, hogy a szomszéd hozzánk engedte ki a nagy medencéjét, és a víz alatt áll az udvar, elárasztva a fűnyírót, meg mindent ami ott van. (előzménye, hogy rengeteg vita volt már velük igazi tahók, sajnos az a teknika sem vált be, hogy nem szólok semmiért mert ők lettek a királyok... ezt értem el vele, hogy nem szóltam soha. ) Lényegében senkire sem számíthatok semmiben, nincs támaszom, ha nem lenne a gyerekem már rég feladtam volna és ez az egész már tényleg felőről. Az örökségem úszik, mert a hülye bátyám felvett rá hitelt és a rossz helyzet miatt nem tudták fizetni,(bár, ha nem dolgozól úgy nehéz is.. mert gondolta ő vezérigazgatónál alább nem adja.. ) persze ,most mossa kezeit, hiszen aláírtam engedélyeztem (fele az enyém volt) hogy felvegyék... igen arról volt szó, hogy kifizetnek de azt a pénzt sem kaptam meg, mert elverték.. garázs, új kocsi már eggyik sincs meg természetesen. A barátnőknek addig kellek még vigyázok a gyerekükre.. valahogy lehet rám van írva lúzer verd át. alapvetően nem vagyok balek, de most már azt hiszem igen. és hogy nincs tovább.nincs merre.
2014. júl. 24. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi baj után miért laksz otthon? nem hiszem, hogy máshol nem kapnál munkát és nem tudnád eltartani magadat
2014. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
30 évesen már nem mostoha apukád,csak anyud élettársa.Semmi köze hozzád!Tudom milyen rossz lehet,én 3 évig éltem velük,végül úgy kiborított az "öreg",hogy összevertem.(Anyámat teljes mértékben kihasználta és nem hitt nekem senki) Válts munkahelyet,nem jó ha gyomorideggel jársz be.Elköltözni nem egyszerű egyedül sem,nemhogy gyerekkel.A barátnők meg...ismerős!Nekem csak egy van,gyerekkori,de ez örök.A többi érdekbarátság volt,de leépítettem.Kitartás neked,találj örömet addig is a gyerekedben:)
2014. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Külföldön én is takarítottam a diplomámmal. Csak én a napi 2 órámmal heti 5 napban 450 eurót kerestem. Számold át, és dönts.
2014. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szarnak látod a világot és az embereket, de szerintem csak kimerültél. Szinte kizárt, hogy mindenki a környezetedben idióta, kihasznál és bánt téged, meg hogy semmi sem működik úgy ahogy kéne. A fejedben kéne kicsit rendet tenni. Találj valamit ami igazán kikapcsol és feltölt energiával. Tanuld meg máshogy felfogni az életet, máshogy látni az embereket. Tanulj meg pozitívan vélekedni másokról, az életedről, pozitívan gondolkodni és hidd el, a pozitív energia amit elkezdesz magadból árasztani bevonzza az életedbe a pozitív dolgokat, embereket. Keress rá erre és ehhez hasonló dolgokra az interneten. Te vagy a boldogságod kulcsa, nem a munkád, nem anyukád párja és nem is a barátok.
2014. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!