Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te gyerekeid- én gyerekeim!...

Te gyerekeid- én gyerekeim! Hogyan oldjátok ezt meg anyagilag, hogy ne legyen belőle vita?

Figyelt kérdés

A párommal kicsit hamarobb költöztünk össze, mint eredetileg terveztük (anyagi okokból), így sajnos néhány dolog felkészületlenül ért minket. Ilyen téma ez is.

A gyermekeim velünk élnek, a párom gyermekei (11 éves lány 10 éves fiú) pedig elég változó időpontokban jönnek, csak minden második hétvégén alszanak itt, de heti 3-4 nap beugranak. Ami ebben zavaró, az az, hogy soha nem tudom, mikor számítsak rájuk, arra pedig egyikünknek sincs pénzünk, hogy az így felmerülő extra kiadásokat álljuk, pl. a hétvégén úgy volt, hogy nem jönnek, én állatkertbe készületem a gyermekeimmel, mire indulás előtt 10 perccel befutottak a párom gyermekei és persze ők is jönni szerettek volna. Végül a párom marad itthon a gyerekeivel, mi meg mentünk állatkertbe, ebből persze sértődés lett. Ez csak egy példa volt, de sajnos elég sok akad. Nem tudom, hogyan oldjuk ezt meg.


2014. júl. 21. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
5000 forinten nem tudott kifizetni? Akkor mennyiseg jarul hozza most a koltsegekhez?
2014. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mennyiseg.... Mennyivel akart lenni
2014. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Így van ez ha az ember olyan partnerrel köti össze magát, akinek vannak gyerekei. Neked van 2, neki van 2, most hogy együtt éltek a pároddal úgy kell mindent számítani, hogy 4 gyerek van és nem 2. Igen, ennyivel kevesebb jut neked és a gyerekeidnek, így jár az, aki ilyen párt választ. Tapasztalatból mondom, a férjemnek vannak gyerekei. Mi választottuk ezt, pisztolyt senki nem szegezett a fejünkhöz annak idején. Vagy neked igen?
2014. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek negy van, de ne zavarjon. Az se, hogy o el tudja őket tartani, sot, felre is tesz melle valamennyit.m
2014. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A gyerekek anyjával kellene beszélni, hogy ha jönnek hétvégén, legyen náluk pénz... vagy legalább magyarázza meg nekik, hogy mi a pénzügyi helyzet.
2014. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
sikerült valahogy megoldani?
2014. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!