Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menekülnék. De hova?

Menekülnék. De hova?

Figyelt kérdés
Tegnap ismét megütött a párom. Eddig tűrtem, megbocsájtottam, visszamentem. Vége, nem csinálom tovább. 16hetes terhes vagyok, arra gondoltam,hogy a külföldön élő rokonok után megyek. Eltűnhetek a férjem életéből? Nem akarom,hogy köze legyen a gyerekhez. Azt mondja mindig, hogy soha nem szökhetem meg, a gyerekét nem vihetem el tőle. Lehet belőle bajom ha megteszem?

2014. júl. 19. 07:36
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nincs. Barátaim már nincsenek, anyukám meg beteges és ott keresne először. Itthon biztos keresni fog kint talán nehezebb. Addig meghúzom magam, "jó" leszek
2014. júl. 19. 09:54
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Látlelet, ha van nyoma a verésnek és add be a válópert. Kezdetnek. Ha eldurvul a dolog, kérj távol tartást - amit külföldön jóval hamarabb megadnak, mint itthon. Én a helyedben elmennék, de előtte egy magyar ügyvéddel elindítanám a válást. Ha bebizonyosodik, hogy az apa brutális, könnyű elintézni, hogy csak neked legyen felügyeleted a gyerek felett.
2014. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem te nem akarsz menni sehova , mert lelkileg fuggö vagy es hogy mikor allsz keszen a lepesre azt nem tudni

Most kicsit ideges lettel reggel es ide irtal

Ilyen kapcsolatba gyereket szülni nagy felelötlenseg es azt hogy nem tervezted, nem veszem be!

Magadnak hazudsz.

2014. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, menj amilyen gyorsan csak tudsz! De engedj meg egy szemét megjegyzést: Ilyentől miért kell gyereket szülni? Csak szaporítod az ő mocskos génjeit :(
2014. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Magyarorszagon a torvény szerint a valoper jogerőre emelkedese utani 300 napon belul született gyermeknek a ferj az apja, akkor is, ha biológiailag semmi koze hozza. Amit tehetsz, az a valoper azonnali beadása, látlelet a sérüléseidrol es rendőrségi feljelentes bántalmazás miatt.a gyermek születése utan gyermekelhelyezesi per.
2014. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
71%
Most megint én leszek a gonosz, de az apának joga van a gyerekéhez. Tudod, együtt csináltátok.
2014. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ez annyira felháborító...remélem, egyszer valaki jól összeveri a párodat. Undorító. Hasznos tanáccsal nem tudok szolgálni, mert szerencsére nem volt ilyen tapasztalatom, de bármi is van, a lényeg, hogy állíts magad mögé minél több embert. Akkor már nem mer szórakozni, mert megijed a túlerőtől.
2014. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!