Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menekülnék. De hova?

Menekülnék. De hova?

Figyelt kérdés
Tegnap ismét megütött a párom. Eddig tűrtem, megbocsájtottam, visszamentem. Vége, nem csinálom tovább. 16hetes terhes vagyok, arra gondoltam,hogy a külföldön élő rokonok után megyek. Eltűnhetek a férjem életéből? Nem akarom,hogy köze legyen a gyerekhez. Azt mondja mindig, hogy soha nem szökhetem meg, a gyerekét nem vihetem el tőle. Lehet belőle bajom ha megteszem?

2014. júl. 19. 07:36
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Első gyerekem. Miért? Nos, nem terveztem. 2éve összevissza a ciklusom a lelkiállapotom miatt. Nem akarok untatni senkit a rossz házasságom történetével, de annyit közlésül a baba gyakorlatilag erőszak következménye. Nem szószerinti, hanem amolyan ha nem fekszem le vele azt hiszi megcsaltam és megint elver.
2014. júl. 19. 08:18
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
Úgy tudom, hogy válás esetén a még meg nem született magzat nem játszik szerepet, még nem minősül "megszületett gyereknek", de utána nézek. Remélem, érthető voltam.
2014. júl. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszi. Én úgy olvastam, hogy a 24 hét után számít "embernek" vki. Mármint jogi értelemben. Én ezt már kint tervezem betölteni, kész a tervem, működhet is, csak az lehet a buktatója ha hatóságlg utánam nyúlhat , mittudomén gyerekrablás miatt.
2014. júl. 19. 08:43
 14/27 anonim ***** válasza:
83%
Gyerekrablás?Ne viccelj,ti még EGY ember vagytok,EGY testben.És most szépen vidd ezt a testet biztonságos helyre!Isten ments,hogy egyszer úgy megüt,hogy elvetélsz vagy valami baja lesz a babának!Csak erre gondolj és menj!Minél messzebb tőle!
2014. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy állapotosan is oda mész, ahová akarsz. Nem vagyok jogot végzett ember, de szerintem az emberi jog korlátozása, ha állapotosan nem engednek ki az országból. Legfennebb azt tudom elképzelni, hogy majd ha megszületik a gyerek jelentened kell Magyarországon.



De mint már mondtam, szerintem a férjed csak keménykedik és a gyerek születése után érdemben semmit nem fog majd hozzátenni. Kitartást kívánok, légy nagyon erős, sajnálom, hogy kismamaként kell ezt átélned.

2014. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Mehetsz ahova akarsz , a meg nem szuletett magzatra nem ervenyesek a törvenyek hataratkelöknél.

Gondolom ennyit tudsz te is

2014. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Istenem... :(

Nyújtsd be a válópert és menj, jelentsd fel hogy megütött!

2014. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ha kint szülök értesítik vajon? Vagy kötelező nekem? Ha még terhesen elválunk akkor nem lehet apja? Egyáltalán a távollétemben kimondják a válást? Ha minden jól megy szept-ben utazhatok
2014. júl. 19. 09:46
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember? Az még két hónap! Addig hányszor fog még megverni?Itthon nincs rokonod akihez mehetnél addig?
2014. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Vettél látlelet az sérüléseidről? Valahogy szerezz tárgyi bizonyítékot, videót, tanút, akármit, aztán nyomd fel a kis g*cit
2014. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!